OOBE – nauka wychodzenia z ciała

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Sen. Co o nim wiemy? Co się dzieje z człowiekiem, kiedy zamyka oczy i zasypia? Czy przestaje istnieć? Gdzie znajduje się jego świadomość w czasie, kiedy ciało zapada w hibernację? We współczesnym społeczeństwie zorientowanym na działanie zagadnienia snu, chociaż spędza sen z powiek badaczom i naukowcom, nie jest już tak atrakcyjne dla przeciętnego niewolnika systemu. Wmówiono nam, że realne jest tylko to, co fizyczne. To, co można dotknąć i poczuć pięcioma zmysłami. Nic bardziej mylnego!


Eksterioryzacja (ang. out-of-body experience – OBE; OOBE, doświadczenie poza ciałem) – wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Oddzielenie ciała energetycznego od jego fizycznej powłoki. Doświadczając OBE, zyskujesz możliwość realizacji poza światem fizycznym. Jesteś w stanie poruszać się, dokonywać obserwacji oraz komunikować się z innymi istotami i to wszystko podczas pozornie wyglądającego spoczynku. Człowiek podczas snu opuszcza ciało na dwa sposoby: świadomie, kierując uwagę na proces opuszczenia swojej powłoki fizycznej oraz zupełnie nieświadomie, bez poczucia jakiejkolwiek kontroli nad tym, co się wydarza. Natomiast w obu tych przypadkach doznania są na tyle silne, że nie pozostawiają złudzenia, że nie wydarzyły się naprawdę. Jakże zaskoczeni są ci, którym było dane zapamiętać owo doświadczenie, jakże byli zdziwieni ci, którzy, oddzielając ducha od ciała, mogli zobaczyć go z boku, jak bezstronny obserwator.


Brzmi nieprawdopodobnie prawda? Nie znaczy jednak, że jest to niemożliwe! Pionierzy tego zagadnienia przez wiele lat prowadzili badania nad OOBE, czyli świadomym wyjściem z ciała. Tak więc obenautyka to sztuka podróżowania poza ciałem. I naprawdę nie ma znaczenia, czy posiadasz wewnętrzne predyspozycje do eksterioryzacji, czy wręcz przeciwnie nawet nie pamiętasz swoich snów. To nie ma znaczenia, gdyż możesz się tego nauczyć. Ty i każda osoba, która wyraziła pragnienie, aby zapanować nad tym sektorem swojego urzeczywistniania. Potrzebujesz jedynie kilku składowych, które wymieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach, niczym kamień filozoficzny, zabiorą Cię w świadomą podróż zwaną OOBE. A tymi składowymi są: głębokie pragnienie i chęć doświadczania, tego, co pozornie wydaje się niemożliwe. Wytrwałość i konsekwencja w pobieraniu nauk oraz opanowywaniu technik związanych z procesem opuszczania ciała, czyli tak zwana wewnętrzna dyscyplina. I wreszcie pewność, że Twoje wyższe ja prowadzi Cię bezpiecznie tylko w te miejsca i te sytuacje, na które jesteś wewnętrznie gotowy.


Tak więc drogi Podróżniku Duchowy, jeżeli posiadasz gotowość doświadczania, to zapraszamy do niezwykłego szkolenia, które powoli Ci uzyskać ''licencję astralnego podróżnika''. A tak na poważnie to nie potrzebujesz żadnych uprawnień, aby przemieszczać się na drodze szybkiego ruchu między światami. Gotowość i odwaga zawiozą Cię tam, gdzie innym się nawet nie śniło!


Podczas zajęć dowiesz się:

* Co to jest OOBE i kiedy go doświadczamy?
* Zagrożenia OOBE - czy jest się czego bać?
* Podstawowa ochrona w podróżach astralnych
* Chcesz wyjść z ciała? Skorzystaj... z internetu!

Wykorzystaj dźwięk i dostrój się na odpowiednią częstotliwość - Binaural Beats, Brain Waves i Isochronic Tones.


Synchronizacja półkul,  z wykorzystaniem binaural beat czyli Dudnienia Różnicowego pozwala na uzyskanie zgodności półkul, wykorzystując do tego celu sygnały dźwiękowe o różnych częstotliwościach, wprowadzane oddzielnie do każdego ucha. W takiej kombinacji pojawia się sygnał trzeci (w rzeczywistości nieistniejący), będący różnicą pomiędzy tymi dwoma. Wprowadzone dźwięki o różnych częstotliwościach, pozwolą na zgodną współpracę półkul, które wytworzą sygnał dudnienia różnicowego- falujący dźwięk, tak zwany efekt wibrato. Sygnał ten charakteryzuje się bardzo wąskim pasmem częstotliwości i amplitudą prawie dwukrotnie większą niż przeciętna fala mózgowa zarejestrowana przez encefalograf. Uzyskany tym sposobem określony stan świadomości pojawia się jednocześnie w tym samym zakresie w obu półkulach. Istotną cechą jest możliwość jego dowolnej modyfikacji poprzez dostosowanie sygnałów akustycznych. Praca z dźwiękiem i systematyczna  praktyka pomoże Ci nie tylko w podróżach astralnych, ale również wprowadzi harmonię i spokój do Twojego życia!


Rytuał Anielski będzie tym razem kilkugodzinną podróżą przez Czas i Przestrzeń - nie bójcie się, że przekroczycie granicę snu. Tam się spotkamy! Rytuał zadziała na Ciebie już w momencie, gdy postanowisz wziąć w nim udział i przystąpisz do szkolenia. Ale by doświadczyć jego pełnej Mocy, potrzebujesz jedynie czasu, wygodnego łóżka i otwartości na nowe doświadczenia. Każdy z Twoich 12-tu czakramów zostanie wypełniony Światłem i oczyszczony ze wszelkich niskoeneegetycznych złogów, pozostałości niewolniczych, negatywnych programów i wdruków, sakramentów i pieczęci nałożonych na Ciebie wbrew Twojej Woli, blokad wynikających z kompleksów bądź agresji (zarówno własnej, jak i otoczenia), a także ze wszelkiej maści podczepów oraz podłączeń, odbierających Ci energię i zaniżających jakość życia. Przez tę podróż, od Czakry Gwiazda Ziemi aż po Gwiezdną Bramę (Stargate) przeprowadzi Cię siła Archanielska - Metatron, Zadkiel, Rafael i Gabriel oraz oczywiście Twój Anioł Stróż, jeśli będziesz tego chciał. Przygotuj się na wyjątkowo oczyszczający i potężnie uzupełniający w inspirację Rytuał!


Przypominamy jednocześnie, że KAŻDY Rytuał Anielski to doskonała możliwość, by zdać sobie sprawę z intencji i pragnień, które ba co dzień nosimy w sercach. I by powierzyć ich wykonanie Aniołom i Archaniołom. Jeśli więc niesiesz w sobie prośbę o Cud, potrzebujesz wsparcia, uzdrowienia, poszukujesz Miłości, bądź pragniesz zmian w jakimkolwiek obszarze swojego życia, wykorzystaj tę przestrzeń Cudu, która tworzy się w Rytuale. I otwórz szeroko ramiona swojej Rzeczywistości, by wysłuchana prośba zmanifestowała się jako piękny efekt na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Jeśli jesteś gotów - dołącz do nas i stań się Arcydziełem swojej Duszy! Jestem szczęśliwa, że na tym etapie Twojej duchowej podróży mogę być Twoim Przewodnikiem!


A już teraz sięgnij do naszych artykułów:

- Spontaniczne doznania poza ciałem. Robert Monroe i jego OOBE: akademiaducha.pl/wszystko-zaczelo-sie-od-roberta-monroe-spontaniczne-doznania-poza-cialem/

- Oneironautyka – Podróż do krainy snu: akademiaducha.pl/oneironautyka-podroz-krainy-snu/

- Afrykańskie zioło snów na świadome sny: akademiaducha.pl/afrykanskie-ziolo-snow-na-swiadome-sny/


***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Prowadzi: Wiedźma Anja Anna

Cena: 100 zł


Zapraszamy!


***W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!