MABON 2019 / IV Świątynię Magii i Muzyki dzień III

MABON /IV Świątynia Magii i Muzyki
*** Gabrielnia ***
Światło Zwycięstwa!
Świętuj MABON z Wiedźmą Anja i Akademią Ducha!


Dzień III – 22.09.2019

Niedziela


WEBINAR


******


W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata - przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii i wewnętrznego zwycięstwa!


***Oto co przygotowała dla Was wiedźma Anja:


22.09.2019 - DZIEŃ TRZECI i NOC TRZECIA - SUKCES - MANIFESTUJEMY WYDARZONYM!


*****CEREMONIA MABON DZIEŃ i NOC*****
*Przejawienie z Montserrat - otwierające Prawdę słowa Matki Boskiej, które nauczą Cię, jak Czynić, by zostało Uczynione i którędy Wydarzać, by stworzyć Faktem.*Dziś dzień szczególny. Taki, w którym od początku do końca będziemy spędzać Czas w takich wartościach jak Zwycięstwo, Mistrzostwo i Cud. Dowiemy się, jak zapewnić sobie OBECNOŚĆ w takich stanach i zakresach, jak BOGACTWO, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, PRZYJEMNOŚĆ. Dowiemy się o działaniu Czakr i ich wzajemnym przenikaniu się Mocą - nie tylko w obrębie naszego organizmu! Tego dnia wejdziemy w postrzeganie własnego Majestatu. A ważną częścią procesu będzie rozpuszczenie wszelkich kodów Niezasługiwania, Niegodności i Niewystarczającości. Jeśli Twoja Rzeczywistość to bieg w siatce własnych limitów, dziś dowiesz się, że wcale nie musisz w tej siatce mieszkać! Wręcz przeciwnie! Może właśnie dziś wrzucisz wprost do ogniska wszystko to, co kiedykolwiek odbierało Ci uśmiech? Dziś odcinamy się od tego, co nam nie służy. Wchodzimy w Przebaczenie, by uruchomić czysty, niezmącony ku nam pływ Energii Powrotnej z każdego Dobra, które zasialiśmy. Wchodzimy również w transformację aktywną wszystkich rodzajów zła, które płyną ku nam w związku z Przeszłością bądź wysłane przez wrogie nam siły. Dlaczego? Bo możemy. I bo to konieczna rzecz do zrobienia! W końcu Świat nie istnieje po to, by zatapiać się w traumach i krzywdzie! Dziś piękna ceremonia Dnia, Światła i Ognia. Przygotujcie się, że Wasze spojrzenie na Was zmieni się całkowicie! Zostaniecie swoimi... PRZYJACIÓŁMI!
Tak, wiemy jak to zrobić. Patent jest prosty. Pytanie, czy Wy pozwolicie sobie na to, by tego dokonać. Wszystko jest zależne od Wolnej Woli każdego z uczestników. Każdy z nas wchodzi we własny, głęboki proces. W nocy - TRANS i Rytuał Szamański. Pełne Zjednoczenie w Rytmie, Poezji i Sztuce. Dziś Wydarzone zostanie coś, co - wspominane przez Duszę nawet za 3 tysiące lat - będzie wyglądało jak rozbłysk Supernovej. I spowoduje mocną, piękną falę Energii w stronę Przyszłości! Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIACYJNE:


Data: 22.09.2019, NIEDZIELA

Godzina: start godzina 16:00 – 23:55 

Cena: 155 pln

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę ;)Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!