Lekcja II. Magia Anielska 1

  

Czwartkowe Lekcje Akademii Ducha


Kochani Poszukiwacze, Magowie, Wiedźmy, Istoty Światła, Alchemicy i ludzie kierujący się Światłem! Mamy wielką przyjemność ogłosić wznowienie akademiowych ''czwartkowych obiadów''. W każdy czwartek Akademia Ducha organizuje warsztaty-lekcje, których zadaniem jest budzenie w ludziach Starej Wiedzy oraz nauka Magii. Na naszych zajęciach stawiamy przede wszystkim na odblokowanie Waszych naturalnych umiejętności, Magię Anielską, praktykę oraz poszerzanie świadomości. Podczas wykładów prowadzonych przez Wiedźmę Anję macie możliwość zadawania pytań, testowania nowo poznanej Wiedzy oraz zapewniacie sobie wsparcie innych odważnych ludzi, którzy postanowili wziąć stery życia w swoje ręce i z pełną odpowiedzialnością projektują je przy pomocy nowo poznanych technik. Każda lekcja prowadzona jest na inny temat. 

*****

Lekcja. II. Magia Anielska 


Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Zawsze przybywają, gdy tylko je wezwiemy. Niestety nie każdy je może zobaczyć. Co krok dają nam znaki, ale nie każdy potrafi je odczytać. Chcesz poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień? Wzywać, by ochronić siebie i bliskich? Dostawać przepiękne znaki ich obecności? Zapraszamy zatem na warsztaty, gdzie Wiedźma Anja przybliży podstawy i techniki w kontaktowaniu się z Aniołami oraz nauczy jak utrzymywać się na najwyższych wibracjach.


W programie między innymi:

* prezentacja Aniołów, z którymi dobrze pracować na co dzień
* podstawy theta healing, reconnection healing oraz przywracania pamięci Kryształowych Matryc
* praca z ziołami i minerałami na konkretne dolegliwości
* metody oczyszczania szyszynki
* metody przywracania homeostazy w organizmie
* 7 boskich promieni – jak przywoływać Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi
* poznanie technik kontaktowania się z Aniołami (karty, sygnały, medytacje oraz wysyłanie mentalnych wiadomości)
* nauka Ochrony Archanioła Zadkiela
* tworzenie talizmanów – kontakterów anielskich
* ćwiczenia z wprowadzania się na wyższe wibracje
* kolory a komunikacja z Aniołami – podstawy magii świec i koloroterapii
* Rytuał Anielski – prosimy o przygotowanie własnych intencji, o których spełnienie poprosimy Anioły i Archanioły!
…oraz oczywiście odpowiedzi na Wasze pytania.

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
  Prowadzi: Wiedźma Anja Anna
Data: 26.01.2016
Cena: 80zł

Pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl

  Uwaga! Warunkiem uczestniczenia w webinarze jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.