IV Świątynię Magii i Muzyki - Dzień 4

IV Świątynia Magii i Muzyki
*** Gabrielnia ***
Światło Zwycięstwa!
Świętuj MABON z Wiedźmą Anja i Akademią Ducha!


Dzień IV – 21.09.2019

Poniedziałek


WEBINAR


******


W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata - przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii i wewnętrznego zwycięstwa!


***


Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Oto co przygotowała dla Was wiedźma Anja:23.09.2019 - DZIEŃ CZWARTY i NOC CZWARTA - DOKĄD IDZIESZ i ZA CO MASZ WDZIĘCZNOŚĆ?


*****CEREMONIA MABON NOC I DZIEŃ*****
*Przejawienie z Lourdes - dające Wiedzę o Wodzie, która płynie i uczy się od nas tak, jak my uczymy się od niej - więc płynie w Świecie o tym, o czym my płyniemy!*Witajcie w progach Dnia, w który weszliśmy całonocnym Tworzeniem, absolutnym wyzwoleniem artystycznym, totalnym Uwolnieniem swojego pełnego Potencjału! Dziś wiemy już, jak wygląda Życie po takiej decyzji. Właśnie je zaczynamy. Z warzyw, owoców i ziół znajdujących się na Ołtarzu przyrządziliśmy wspaniałą, wspólną potrawę. Ucztujemy. Gratulujemy sobie - tak, sobie!- i sobie wzajemnie tego, co osiągnęliśmy do tej pory. Dziś już wiemy, co ma w naszym Życiu status Osiągnięcia. Jeśli docenimy to, co juz udało nam się zdobyć, dostać, wypracować, stworzyć i spowodować, nasza droga do tego w Przyszłości stanie się otwarta i prosta! Dodatkowo dziś - tak, właśnie dziś - dowiecie się, jak w końcu nie "otwierać się", a "być OTWARTYM" - różnica jest ogromna! Dziś uczymy się różnych technik Manifestacji... W praktyce! To będzie bardzo intensywny dzień - i z prędkością jego Mocy wracacie do swych Rzeczywistości, by z pełną Motywacją i z Pasją uczynić je takimi, w jakich pragniecie żyć! Poznacie, co w Was i w Waszym Życiu powoduje pływy Miłości i Mocy. I nauczycie się ucenniać we wszystko, co może być Wam przydatne. Wiele do zrobienia? To dopiero początek! To, co jest do zrobienia, to ŻYCIE. Które toczy się każdego dnia, z każdą sekundą czyniąc nas dojrzalszymi i bardziej zdecydowanymi. Po tych warsztatach nie będziecie niechętni, by wrócić do swoich spraw. Wręcz przeciwnie! Pojawi się w Was szczera, mocna i skuteczna chęć wprowadzenia w Działanie wszystkiego, czego się nauczyliście! Całości dopełni Rytuał Wody.
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!1d2129 ">


***


INFORMACJE ORGANIACYJNE:


Data: 23.09.2019, PONEDZIAŁEK 

Godzina: start godzina 13:00 – 19:00 

Cena: 155 pln

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę ;)Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Zapraszamy!Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


Zapisy wstrzymane