IV Świątynię Magii i Muzyki - Dzień 1

IV Świątynia Magii i Muzyki
*** Gabrielnia ***
Światło Zwycięstwa!
Świętuj MABON z Wiedźmą Anja i Akademią Ducha!


Dzień I – 20.09.2019

Piątek


WEBINAR


******


W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata - przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii i wewnętrznego zwycięstwa!


***

Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Oto co przygotowała dla Was wiedźma Anja:


21.09.2019 - DZIEŃ DRUGI i NOC DRUGA - CZY TWOJA CODZIENNOŚĆ DLA CIEBIE PRACUJE?


Dziś dowiemy się, jak planować codzienne nawyki i jak zasiewać w sobie tradycje i rutyny, które będą zasilały nasze rytualnie zasiane Marzenia każdego dnia. To BARDZO PRAKTYCZNY dzień - radzimy wziąć ze sobą zeszyty do notatek albo papier, na którym od razu uwiecznicie to, co chcecie wynieść z lekcji w swoją Rzeczywistość. Nauczymy się również, jak łączyć informację z przekazem zmysłowym, by na pewno jej nie zapomnieć i móc przywołać jej Moc zawsze wtedy, gdy będzie nam to potrzebne! Dowiecie się, dlaczego ludzka PAMIĘĆ działa inaczej niż kiedykolwiek, w związku z czym większość ludzi ma wrażenie, że traci możliwość pamiętania i kodowania danych - tymczasem jest zupełnie przeciwnie! Nauczymy się, jak Mózg przebudowuje się w nowe warunki funkcjonowania i poznamy pewne szczególne metody, dzięki którym nasze Życie stanie się usprawnione, a wszystkie działania... skuteczne! Dziś odpowiemy sobie na pytanie, czy przesuwamy Wszechświat w kierunku, w którym chcemy, by się poruszył? I nauczymy się zadawać to pytanie codziennie! 
W programie między innymi:


* Jak i w jakim celu można połączyć zwyczajne czynności z nadzwyczajną MAGIĄ?
* Dedykowanie energii - stwórz Dokumenty Rytualne, w których PRZEPISZESZ i Ustanowisz Prawem dotychczasowe fale Energii w kierunki, w których pragniesz, by płynęły, i dowiesz się, jak powodować korzystne impakty finansowe nawet płacąc rachunki!
* Magia Bogactwa i Obfitości - co Aniołowie pragną przekazać Człowiekowi, by nareszcie żył w pełnym, szczęśliwym Dostatku?
* Jak mieć Czas na dbanie o siebie i pracę nad Mocą Osobistą?
* Początek Dnia i Koniec Dnia - poznaj zasady utrzymania wysokich wibracji!
* Ćwiczenia Percepcyjne
* Narzędzia do pracy z Magią Bogactwa - wzajemność w Energii... i w Materii!

Tego dnia w Rytuale zwrócimy się do Jeremiela i Jerathela - Aniołów Przeznaczenia i Inspiracji. Otworzymy się na Najwyższe Potencjały swojego Wydarzania. Przywołamy Siły Anielskie Siedmiu Boskich Promieni i Twojego Anioła Stróża, by zaopiekował się procesem, który rozpoczynasz, i by jego Obecność zgłośniła Twoją Intuicję i nauczyła Cię funkcjonować na najwyższych obrotach oraz by wszelkie Klucze i Wskazówki docierały do Ciebie bez przeszkód. Dziś pracować będziemy również z Energiami Prosperity. W jaki sposób? To niespodzianka! Z tego Rytuału wyniesiesz fizyczny przedmiot, którym już zawsze będziesz miał możliwość połączenia się z energią Bogactwa. Co pomoże Ci na co dzień w niej przebywać - a więc MIEĆ OBECNOŚĆ w wydarzaniu swojego Dobrostanu!

Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIACYJNE:


Data: 20.09.2019, PIĄTEK 

Godzina: start godzina 16:00 – 23:55 

Cena: 155 pln

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę ;)Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Zapraszamy!Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!