Jak osiągnąć pomyślność finansową i sukces [pakiet czterech webinarów]

Pamiętaj o tym, że Moc tych Rytuałów nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nich udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartych tu Rytuałów możesz użyć zawsze!


Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem dla wielu ludzi stanowią poważną przeszkodę. Czy tak musi być? Oczywiście, że nie!


Dlatego w programie naszych wirtualnych warsztatów znajdziesz:

1. Anielski Rytuał Prosperity, dzięki któremu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu.

2. Poznasz metody inwestowania energii.

3. Dowiesz się jak odblokować się na przypływ energii wzrostu i rozwoju.

4. Nauczysz się jak odciąć się od negatywnych schematów finansowych.

5. Dowiesz się, co zrobić, aby Prawo Przyciągania zadziałało na Twoją korzyść, prowadziło cię w górę Planu Duszy, ku najlepszym rozwiązaniom.

6. Nauczysz się w jaki sposób wykreować najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone Życie.

7. Poznasz techniki wchodzenia na Wysokie Wibracje Tworzenia.


Wszystko to znajdziesz w naszym specjalnym pakiecie, złożonym z czterech tematycznych webinarów (warsztatów online), za który zapłacisz teraz tylko 255 zł zamiast 396 zł! A oto webinary wchodzące w skład pakietu:


1. Magia Prosperity: Przyciągnij do swojego życia bogactwo!

2. SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!

3. Prawo Przyciągania - Sekret Wyjaśniony
4. Moc Materializacji - Spełnij Marzenia!UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!