Materializacja. Zamiast czekać aż marzenie się spełni - Ty je spełnij!

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Zastanawiałeś się, jak by to było, gdyby nagle udało Ci się zrealizować najskrytsze pragnienie Serca? Przestań się zastanawiać. Zrób to.

Po pierwsze, wypisz na kartce bądź przygotuj mentalnie listę życzeń, intencji i spraw, przez które pragniesz przepuścić potężną Magię Anielską, by dokonać materializacji. Jeśli czujesz, że twoje Marzenia są piękne i niosą sobą Dobro dla świata, pozwól im stać się Rzeczywistością!

Energia Anielska nie ocenia. Nie cenzuruje. Nie stara się sprawdzić, czy w swojej opinii "zasłużyłeś" na Cud, czy też z różnych względów nie. Jeśli jest w Tobie zaufanie do Miłości Boga oraz otwartość na pomoc, która możesz otrzymać za sprawą Magii, ogromna Moc przepłynie przez każdy sektor Twojego Życia, w którym na to pozwolisz. Jeśli potrzebujesz pomocy w dziedzinie finansów - spokojnie, pozwól swojej Obfitości się wydarzyć, gdy tylko dokonasz Rytuału. Jeśli to, co niesiesz w Sercu jako pragnienie i wnosisz do Rytuału.

Rytuał jako kierunek dla przepływu energii jest związane ze zdrowiem - szmaragdowa energia Archanioła Rafaela pomoże Ci i oczyści Cię z napięć, bólu oraz chorób, odwracając procesy chorobowe i dając Ci wyraźne wskazówki, czym możesz pomóc sobie na co dzień. Jeśli skupisz się na relacjach, rodzinie bądź przyjaźniach - również możesz liczyć na pomoc Archanielską, ponieważ Aniołowie, spoglądając na Ciebie, widzą w Tobie Boską Cząsteczkę i znają swój obowiązek dbania o jej losy na Ziemi. W związku z czym nie krępuj się - jeżeli masz potrzebę poprosić o więcej rzeczy niż jedna - wypowiedz swoje intencje na początku Rytuału bądź spisz je, a pozwolisz energii odnaleźć drogę do nich i wskazać najlepsze możliwe rozwiązania. 

Ten Rytuał najlepiej jest wykonywać podczas pełni. Dlaczego? Ponieważ podczas stanu rytualnego energia Pełni pomoże nam wzbić się jeszcze wyżej niż jest to możliwe na co dzień - Pełnia jest bowiem całym błogosławieństwem Mocy Księżyca. Wszystko w Naturze zgłaśnia, dokonuje się, cykle ulegają domknięciu, procesy wieńczone są sukcesami. Stąd nasza decyzja o spędzeniu tego szczególnego dnia z Wami - jeśli do tej pory nie mogliście przebić się w energiach, by doświadczyć czystej, pełnowymiarowej Magii - teraz wszystko we Wszechświecie wesprze Was, by stało się to możliwe.

Rytuał ten będzie szczególny, ponieważ jednym z jego założeń jest to, by każdy uczestnik - niezależnie od płci - zaprzyjaźnił się ze swoją lunarną stroną i ze wszystkim, co w życiu kobiece. Możemy więc poruszyć takie wrażliwe struny jak kontakt z matką, kontakty i połączenia z kobietami, siostrzane relacje oraz oczywiście codzienny stosunek do energii żeńskiej. W wykładzie wyjaśnię między innymi, jak rozmawiać z Księżycem i w jaki sposób słuchać jego cykli, jak tworzyć Rytuały, Ceremonie i działania by były zgodne z Naturą i by otrzymały każda potrzebną pomoc oraz oczywiście jak celebrować Pełnię, by za każdym razem dała ogromny wzrost Mocy i świetny rozpęd aż do Nowiu i z powrotem.

Poznasz zaklęcia, afirmacje, czary oraz formuły, których doskonale jest używać podczas Pełnego Księżyca. To również doskonały dzień na spisanie Reguł Ścieżki oraz innych dokumentów rytualnych - jeśli jesteś Czyniącym, który właśnie tworzy Prawo dla swoich działań, bądź z nami i dowiedz się, jak najlepiej to robić i w jaki sposób uzupełniać na bieżąco Księgi, Kalendarz oraz magiczne notatki.
W taki Dzień nic nie powinno przeszkadzać Ci w połączeniu się z Magią - dlatego też pozwól sobie, by wydarzyło się dla Ciebie najpiękniej!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Niech ta wspaniała Pełnie dopełni Szczęścia również w Twoim Życiu!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Cena: 98 zł
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!