3 Pentakle Wenus: Miłość, Magia, Pieniędze *** BŁOGOSŁAWIEŃSTWO łączące Ziemskie i Boskie Potencjały

Zaproszenie od Wiedźmy Anji: https://www.youtube.com/watch?v=QK8stPvULD8

 


*** 3 Pentakle Wenus: Miłość, Magia, Pieniądze ***

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO łączące Ziemskie i Boskie Potencjały

Prowadząca: Mistrzyni Ceremonii Wiedźma Anja Anna

 

 

***


Oto przed Tobą Możliwość, którą albo dasz i od SIEBIE weźmiesz, albo pominiesz - jak kolejną Boską Interwencję, która spotkała Ciebie w stanie innym niż Gotowość.

Od Ciebie zależy co się stanie. Zarówno dla Ciebie, jak i dla Świata - jesteś bowiem nieodłączną, zintegrowaną Cząsteczką Wydarzania, a Twoje drgania w Tkance Życia wpływają na jej Całość. Czy wpiszesz Magię na Najwyższym Poziomie? Czy pozwolisz sobie wpisać SOBĄ Miłość? Czy dasz sobie Szacunek, Uznanie i Zaufanie i staniesz się Magiem korzystającym z Całości swojego Światła i Cienia?

Oto Narzędzia, dane Tobie do naprawy Życia.

Nie musisz być Rytualistą, by im sprostać.

Wystarczy, iż masz Wolną Wolę i pozwalasz sobie na tworzenie Rzeczywistości zgodnie z ,tym, co masz w Sercu. Ten Rytuał uwalnia bowiem od wszelkich Sztucznych, zaprogramowanych Koordynatów, takich jak Pieczęci Kościelne, Energie Karmiczne czy Konieczności Inkarnacyjne. Oto Twoje OZNAJMIENIE OBECNOŚCI w Tu i Teraz, w Całej, Kompletnej, Zupełnej MOCY Siebie. W Miłości. Z Dostępem do każdej Energii Bogactwa, Obfitości i Prosperity, do której CHCESZ i WYBIERASZ mieć Dostęp. Oto Trzy Pentakle Wenus - Miłość, Magia i Pieniądze - które ułożymy w Boski Sposób i utrwalimy na tej Pozycji, by w tych trzech Sektorach Życia - w Uczuciach, w Finansach i we Władzy - było dla nas ZAWSZE Boskie Zasilenie. Niech Twoja Energia jest BŁOGOSŁAWIONA tym Działaniem, a Twoje Życie niech rozkwitnie Całością Wspaniałości, któą JESTEŚ.

Już Czas!

Oto Rytualna POMOC ku Życiu. W Obecności Aniołów i Archaniołów dokonujesz Zmiany. W obrębie Swojego Życia, swojego Osobistego Horyzontu Zdarzeń, ustanawiasz DOBRO. Rozchodzi się ono aż po Brzegi Molekuł i Echo Imienia w Czasie i przestrzeni, wypełniając Życie OBECNOŚCIĄ DOBRA i MAGII wszędzie tam, gdzie JESTEŚ. Pozwól sobie być tym Mistrzem Ceremonii, który odmienił Los swojej Rodziny, Przyjaciół i Siebie. Pozwól sobie na zostanie Najwspanialszym Sobą Siebie.

Możesz.

Pytanie tylko, czy masz tę Możliwość i Pozwolenie od Siebie.

W Wodzie Świata już OBECNA - i coraz głośniejsza - jest ZMIANA. Zdecyduj, czy dajesz sobie Szansę stać się nią już TERAZ.

Czy chcesz być tym, który zawiera wprowadzenie tej Zmiany.

Czy to właśnie na Przestrzeni i w Czasie Twojego Życia dokonane będzie to, co tak wiele Czasu nie mogło się wydarzyć, a TERAZ - właśnie TERAZ - stało się MOŻLIWE. Spójrz w Lustro i zobacz, czy jesteś tym, który tego dokonasz.

I jeśli tak - spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania.

To NAJLEPSZE, co możemy zrobić. Dla Siebie i dla Świata! Z Miłości do Siebie. Do wszystkich, których KOCHAMY. I do Życia.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

 

PROGRAM:
 

·         * Akt Miłości dany... SOBIE!!!

·         * Wejście w Moc Siebie.

·         * UNIA w Zwycięstwie: RYTUAŁ ANIELSKI UZDRAWIAJĄCY FINANSE, MIŁOŚĆ oraz WSZELKIE NEGATYWNE EFEKTY MAGII (w tym usuwający Pieczęci Kościelne).

 

 

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
 

***

 

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze
środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

 

Zapraszamy!

 

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?
Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.
Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.

Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.
Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 

Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?
Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.

Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 

Serdecznie zapraszamy!