Wejdź Do Sieci - Czyli Potęga Internetu w Biznesie

Nie możesz pozwolić sobie aby Twój biznes funkcjonował bez Internetu. Mogą być różne opinie na ten temat, ale koniec końców staje na potwierdzeniu tej tezy. Oto prawdziwa historia przedsiębiorcy, który perfekcyjnie poradził sobie z prowadzeniem firmy i pogodził to z życiem prywatnym.

Wejdź Do Sieci - Czyli Potęga Internetu w Biznesie

Nie możesz pozwolić sobie aby Twój biznes funkcjonował bez Internetu. Mogą być różne opinie na ten temat, ale koniec końców staje na potwierdzeniu tej tezy. Oto prawdziwa historia przedsiębiorcy, który perfekcyjnie poradził sobie z prowadzeniem firmy, pogodzeniem tego z życiem rodzinnym, odpoczynkiem i przyziemnymi przyjemnościami, o których większość przedsiębiorców nawet nie pamięta.

Krótka historia - słowem wstępu

Któregoś słonecznego poranka zapytałem mojego przyjaciela, co takiego robi w życiu, że ma czas na rodzinę, dzieci, swoje hobby, a zarazem prowadzi firmę i zarabia odpowiednio dużo, żeby żyć na satysfakcjonującym poziomie, na który w większości ludzie "harują" (przepraszam za słowo) dzień i noc, nie mając tyle czasu dla rodziny, a co dopiero siebie samego?
Odpowiedź wcale nie była taka oczywista i dochodziła do mnie przez dłuższy czas. Nie uczą tego na studiach. Po kilku filozoficznych wywodach, które wówczas mnie denerwowały, zaproponował, że pokaże mi swoją firmę i to jak pracuje, jak tylko będę na to gotowy.
Bardzo mnie to interesowało, poza tym przyjaźniliśmy się, odwiedzałem go przez całe lato, widziałem jak bawił się z dziećmi, w między czasie rozmawialiśmy, piliśmy cudowną kawę... do dziś czuję jej aromat... bawiliśmy się jego laptopem. Czasem gdzieś zadzwonił, czy poklikał w komputerze, ale ani razu nie odczułem, żeby mnie ignorował. Byłem jego gościem i czułem się ugoszczony.

W każdej wolnej chwili siedziałem u niego, raz w ogródku, patrząc jak dzieci uciekają od wody z automatycznego zraszacza trawnika, raz w kuchni podczas posiłków rodzinnych, czy też po prostu w salonie, przed telewizorem. Jak tylko miałem wolne, jechałem do niego. W ten sposób minęło nam całe lato i jesienią trochę niepewny siebie zapytałem, czy może pokaże mi w końcu tą swoją pracę, co mi obiecywał przed wakacjami. Spojrzał na mnie wymownie i wtedy zrozumiałem. Wszystko co do tej pory robił, klikał w laptopie, odbierał telefon, to była jego praca. "Przecież to praca marzenie!" pomyślałem. Wszystko dzięki dostępowi do sieci i wypracowanemu systemowi przez miesiące, a może nawet lata. Zrozumiałem, że być może nie od razu, ale również mogę tak pracować, kiedyś do tego doprowadzę. "Internet to medium, dzięki któremu to wszystko jest możliwe, przecież to takie proste!"

Pomyśl tylko...


Możesz nie wychodząc z domu czy biura zarobić drugie, czy trzy razy tyle. Powiesz, że znasz starą szkołę sprzedaży i kto jak kto, ale Ty na pewno wiesz jak sprzedawać. Oczywiście, muszę się z Tobą zgodzić, bardzo prawdopodobne, że to ja powinienem się uczyć od Ciebie. Doświadczony sprzedawca przecież zawsze wie jak sprzedać produkt lub usługę, którą sam zna najlepiej. Może jednak zechcesz poszerzyć swoją niewątpliwą wiedzę o kilka ważnych zasad, których nie uczono dwadzieścia, czy dziesięć lat temu? Doczytaj do końca, zajmie Ci to zaledwie 5 minut, na pewno nie pożałujesz.
Może tylko czekasz, aby ktoś pokazał Ci te kilka kroków, pokazał właściwą drogę, a Twoja firma nie tylko nie pozostanie w muzeum przedsiębiorców, ale wskoczy kilka poziomów wyżej, dzięki idealnemu połączeniu doświadczenia Twojego i Twojej firmy, a także moich wskazówek dotyczących najnowszych technologii internetowych.

Trochę liczb - czyli konkrety


Zrobiono badania, z których wynika, że 15% respondentów nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Uwierzysz? Przy czym aż 25% Polaków używa sieci jako narzędzie pracy, a połowa badanych przyznała, że to właśnie Internetu używa do szukania wszelkich informacji. Nie pamiętam dokładnych danych, stąd te okrągłe liczby, wiem, że pewnie ciekawiej wyglądałoby 14,92%, czy 50,33%, ale skupmy się na tym co można wywnioskować z tych badań. Te 50% mówi samo za siebie – ta ogromna liczba osób szukających informacji w Internecie powiększyła się na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Liczba się zmieniła, tak samo jak niektóre zasady handlu zmieniły się wraz z upływem tego samego czasu.


Masz stronę Internetową swojego sklepu, swojej firmy usługowej? Piszesz w sieci o tym co robisz, podałeś do siebie kontakt, masz stronę na portalu społecznościowym i liczysz na wiele łapek w górę? Więc zrobiłeś już pierwszy krok ku tej „tajemnej” wiedzy.
Jak widzisz nie są to trudne zasady, łatwo się do nich zastosować, nie wiedząc nawet początkowo, że się do nich stosuje. A co by było gdybyś posiadł wiedzę, która pozwoliła by Ci pokierować swoimi działaniami i nie robił tego nieświadomie?

„Pierwsze łącze, którego przepustowość była tak mała, że dziś nawet nie zbliżyłaby się do przyciętego łącza po tym jak przekroczymy limit mobilnego Internetu i provider nam go ograniczy, zostało uruchomione w 1990 roku, zaś pierwsza domena z końcówką .pl została zarejestrowana w roku 1991. Dopiero w 1996 roku Internet ‘poszedł do ludzi’ i udostępniono publicznie możliwość podłączenia się do Internetu, z wykorzystaniem linii telefonicznej i legendarnego już dzisiaj numeru 0202122. To właśnie wtedy biznes praktycznie wszedł na wyższy, wirtualny poziom, choć wówczas niewiele osób to widziało, ale od czegoś trzeba było zacząć.”

Od tego 1996 roku Internet się zmienił. Technologia poszła mocno do przodu, czemu więc wraz z nią, wraz ze zmianami w sieci, nie miałby się zmienić handel, Twój biznes, biznes Twojego konkurenta?


Wracając do tych 15% Polaków, które nie mogłoby żyć bez Internetu. Czy Ty wyobrażasz sobie dzisiejszy świat bez dostępu do globalnej sieci? Oczywiście - można byłoby się obyć bez udostępniania zdjęć kotków, piesków, meldowania swoim pięciuset wirtualnym znajomym, gdzie się było, gdzie się jest… Jednak przyznasz, że codzienne życie, bez dostępu do sieci było by nieco trudniejsze? Bez Internetu nie sprawdzisz na szybko dojazdu do nieznanego miejsca, będąc już w połowie drogi do niego, nie znajdziesz restauracji, firmy usługowej w obcym mieście, nie sprawdzisz rozkładu autobusów. Dostęp do sieci nie jest niczym złym i warto wykorzystać potencjał Internetu, aby więcej sprzedawać, dotrzeć z produktem lub usługą do większej ilości klientów. Poznaj kilka zasad opisanych w moim e-booku i postaraj się je powoli wdrożyć w swoim biznesie.


Rozwijając swój biznes w sieci, wychodzisz naprzeciw nowym klientom, którzy mogli do tej pory o Tobie nie wiedzieć, omijać Twój sklep, nie korzystać z Twoich usług.

 

NOWY RAPORT!

Od: Michał Welliński
Do: Przedsiębiorcy, tacy jak Ty
TEMAT: Raport o potędze e-maila i Internetu


Od 2016 roku przeprowadzałem ankietę, w której respondenci mieli wypowiadać się na temat Internetu, oraz e-maili które otrzymują. Celem ankiety było sprawdzenie jak bardzo Internet, a w zasadzie skrzynka e-mailowa może pomóc firmom w prowadzeniu biznesu, niekoniecznie Internetowego.

Aż 96,55% badanych stwierdziło, że dostaje na swoją skrzynkę e-mailową oferty lub reklamy dotyczące różnych produktów i usług. Aż 57,14% klientów, którzy takie e-maile otrzymali, kupiło produkt lub usługę, którego dotyczył e-mail. zaledwie 7,14% użytkowników, którzy otrzymują e-maile, za każdym razem wypisują się z list adresowych i nie są zainteresowani otrzymywaniem ofert.

Liczby z raportu

Co oznaczają powyższe liczby? Otóż potwierdzają tylko, że e-mail może być potężną bronią w orężu nowoczesnej firmy. Zauważ, że robiąc to w ramach obowiązującego prawa, nic nie ryzykujesz – zaledwie 7,14% czytelników takich e-maili, rezygnuje prawie zawsze z subskrypcji newslettera, pozostali dają Ci szansę, nie zmarnuj jej!

Na pewno chciałbyś, aby 57,14% ludzi, którzy widzą Twoje reklamy, czy też czytają ulotki, zostało Twoimi klientami i kupiło od Ciebie produkt, albo usługę. To dotyczy e-mail marketingu, a to zaledwie część Twojej przyszłej przygody z siecią i Twoją firmą.

Nie daj o sobie zapomnieć i odejść wraz ze swoim biznesem do muzeum.

Powiesz, że prowadzisz zakład mechaniczny, albo firmę budowlaną, mały sklep osiedlowy i nie potrzebujesz jakiegoś Internetu, aby prowadzić dalej swój interes. Po części przyznam Ci rację, ale myślę, że będziesz miał takie zdanie do czasu. Oby za tydzień, czy miesiąc, nie było już za późno na wprowadzenie koniecznych zmian.

Może to jest właśnie dobry czas, aby coś zmienić, wprowadzić nowość, która w połączeniu z Twoim wieloletnim doświadczeniem zacznie tworzyć mieszankę, której potęgi dziś sobie jeszcze nie wyobrażasz? Takie zmiany wprowadzane bez presji czasu, na spokojnie, mogą dać wiele więcej niż kiedy w ostatniej chwili będziesz zmuszony je wprowadzić. Pomyśl o przyszłości swojej firmy już teraz!

Pół zawodowego życia byłem związany z handlem, drugie pół z branżą IT. Połączenie tych dwóch, na pozór odrębnych branż przyczyniło się do powstania nowoczesnej gałęzi przemysłu - e-biznesu, handlu w sieci, gdzie jedno bez drugiego nie mogłoby istnieć, każde osobno wydawałoby się jakieś niepełne.

Wszystkie duże sklepy, mają strony Internetowe, umożliwiają też zapisanie się do firmowego newslettera - oni nie narzekają na brak klientów. Czemu nie miałoby to poskutkować przy mniejszym, lokalnym biznesie?

Uciekając się do prywatnej dygresji - osobiście nie wyobrażam sobie, abym nie mógł znaleźć interesującego mnie sklepu w Internecie, sprawdził jego godziny otwarcia, czy numeru telefonu do sklepu, aby o coś zapytać, aby finalnie do niego iść i kupić czego potrzebuję. Szkoda mi czasu na szukanie po omacku, na podchody, czy sklep jest otwarty, czy nie, czy znajdę dziś w nim to czego potrzebuję, czy zostanie to sprowadzone na jutro. Jeśli nie znajdę takich informacji, na pewno będę szukał aż znajdę... ale już wtedy inny sklep, czy innego usługodawcę.

Co zyskasz czytając ten e-book?

Na pewno jesteś zapracowany i nie zawsze masz czas na przyjemności, odpoczynek, czy nawet własną rodzinę. Tym bardziej trudno będzie mi Cię przekonać to przeczytania tego e-booka. Pomyśl jednak ile zyskasz nie tylko pieniędzy, ale również czasu, kiedy poznasz wiedzę zawartą w tym e-booku.

E-book został napisany konkretnie, bez zbędnego przedłużania. Dowiedz się dlaczego warto mieć stronę internetową, przeczytaj, czy na pewno Twoja strona www jest dobra i sprzedaje. Dowiedz się jak dojść do potencjalnych klientów i jak ich przy sobie zatrzymać. Jak wejść do sieci i połączyć ją na stałe ze swoim biznesem.

Już dziś zamów ponad osiemdziesięcio stronicowy e-book.

Krótko i na temat, bez lania wody, ponad 80 stron konkretnych informacji, bez upychania drugie tyle dygresji i zbędnych informacji. E-book, po którego lekturze będziesz wiedział jaki zrobić kolejny krok, podczas wchodzenia do Internetu pod rękę ze swoją firmą. Nie nauczysz się HTMLa, czy pozycjonowania, nie to jest celem tej publikacji, ale będziesz wiedział, czy ludzie, którzy będą to robić za Ciebie, robią to dobrze, czy próbują Cię naciągnąć.

 Dowiedz się z niego o:

Istocie sprzedaży - jak sprzedawać, a w zasadzie, jak zacząć rozumieć swoją sprzedaż, aby zyskać jak najwięcej, czyli krótko mówiąc, być bliżej celu, niż jest się teraz......

....Merchandisingu - czyli o sztuce zainteresowania klienta różnymi zabiegami marketingowymi, niekoniecznie bezpośrednią reklamą. Jak przenieść go do Twojego biznesu w sieci, jak czerpać z tego korzyści.......

........Uderzaniu w dzwonek - o tym czym jest ten dzwonek i dlaczego kiedyś w niego uderzałem, a także o tym, czy mógłbyś również w niego uderzać prowadząc swoją firmę........

.....najpotężniejszym medium reklamowym w dobie Internetu czyli - Email marketingu, który wbrew pozorom jest najtańszą i zarazem najlepiej wycelowaną w swój biznes reklamą (choć osobiście nie lubię mówić o tym "reklama)....

A także o:

Promocji w Internecie
Jak w nim zaistnieć już dziś
Pozycjonowaniu
Oraz o pisaniu ofert i reklam, które potrafią sprzedać


Gwarancja!


Daję Ci 30 dni na rezygnację i zwrot pieniędzy bez podania przyczyny. Nic nie ryzykujesz, przeczytasz go w telefonie stojąc w kolejce na pocztę, rano do kawy na komputerze, czy w międzyczasie innych, codziennych czynności. Jestem pewien, że e-book spodoba Ci się i wiedza w nim zawarta przyda Ci się i daję Ci 30 dni, aby się o tym przekonać. A jeśli nie, dostaniesz zwrot pieniędzy.  • Szt.
    1
  • Możliwość pobrania przez 30 dni
  • Cena
    37,77
  • SUMA (PLN)
    37,77
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za możliwość pobrania ebook i że będę mógł/mogła to zrobić przez 30 dni.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności