Rodzina w rozwodzie

Rodzina w rozwodzie

Najważniejsze aspekty rozstania z perspektywy dziecka, rodziców i całej rodziny. Jak zadbać o dziecko i o siebie w czasie rozwodu? Jak powiedzieć dziecku o rozwodzie? Jak sprostać wyzwaniom wychowania dziecka w dwóch domach ale wciąż w jednej rodzinie?

Zapisując się na kurs "Rodzina w rozwodzie"- warsztat kompetencji wychowawczych i relacyjnych dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej otrzymujesz dostęp do bardzo bogatego kompendium wiedzy o tym, jak wspierać dziecko w rozstaniu.

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp aż do 13 filmów (w sumie prawie 5 godzin wykładów) oraz Zaświadczenie dla Sądu.


Więcej informacji na stronie:
lub


Masz pytania?
Napisz: kontakt@centrumteraz.pl
lub
zadzwoń: 503-790-747 lub 792-222-413


Zapraszamy!
dr Magdalena Giers- psycholog, terapeutka rodzin
mgr Marcin Giers- pedagog, terapeuta par
 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  300,00 PLN
 • SUMA
  300,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Centrum TERAZ Magdalena Giers i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności