REDS - Raport Efektywności Działań SEO

REDS - Raport Efektywności Działań SEO

Raport seo, dzięki któremu sprawdzisz jak skuteczne są prowadzone działania agencji seo w Twoim sklepie internetowym.

Co konkretnie zawiera R.E.D.S?
1
Na ile fraz kluczowych Twoja witryna pojawiała się w Top 10 Google od czasu nawiązania współpracy z agencją. Od razu zobaczysz zmiany lub… ich brak.
2
Które frazy generują największy ruch w Twoim sklepie – łatwo obliczysz opłacalność pozycjonowania i stwierdzisz, o ile więcej możesz zarobić na poprawie ruchu organicznego.
3
Na ile fraz kluczowych Twoja witryna spadła z TOP 10 Google od czasu nawiązania współpracy z agencją.
4
Jak zmienił się ruch w sklepie i które źródła na niego wpływają – czy w ogóle coś się zmieniło na lepsze?
5
Ile w tym czasie zyskali kluczowi konkurenci – oni przejmują klientów, których Ty tracisz. Tu najlepiej widać, ile pieniędzy ucieka Ci przez palce z powodu ignorowanych przez agencję fraz.
6

Dla każdego źródła ruchu otrzymasz zestawienie zmiany liczby transakcji, współczynnika konwersji i średnią wartość zamówienia – będziesz wiedzieć, co jest dla Ciebie źródłem najlepszych klientów i zysków.

7
Które frazy spoza TOP 10 Google mogłyby przynieść Ci więcej pieniędzy – w co warto inwestować? Co mogłoby dać duże zyski małym kosztem, gdyby tylko agencja nad nimi popracowała?
8
Ocena profilu linków Twojej strony – sprawdzę ilość i jakość pozyskanych linków, ich wpływ na pozycje Twojej strony w Google, by upewnić się, czy jest to dla niej bezpieczne i nie skończy się spadkiem w czeluści Google.
9
Błędy optymalizacyjne – szybki rzut oka na błędy optymalizacyjne, powie mi, czy to tutaj warto szukać problemu w braku efektywności działań seo.

 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  997,00 PLN
 • SUMA
  997,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności