Pomagam małym i średnim przedsiębiorcom w uzyskiwaniu lepszej widoczności ich stron w wyszukiwarkach internetowych, aby zwiększyć ich sprzedaż. Robię…

Newsletter

80 BEZPŁATNYCH SEO PORAD

Proste techniki SEO zwiększające ruch na stronie - ponad 60 praktycznych porad z pozycjonowania

Zapisz się teraz

Pomagam małym i średnim przedsiębiorcom w uzyskiwaniu lepszej widoczności ich stron w wyszukiwarkach internetowych, aby zwiększyć ich sprzedaż. Robię to ponieważ pomaganie innym w rozwoju ich biznesu pozwala mi wpłynąć na poprawę ich stopy życiowej.

więcej

Nazywam się Sławek Gdak i od 2009 roku dzielę się moją wiedzą na temat pozycjonowania stron na łamach jednego z najpopularniejszych blogów w branży seo pod adresem www.blog.gdaq.pl. Wydawnictwo Złote Myśli wydało moją książkę "Pozycjonowanie dla początkujących", później wyszedł mój ebook "Pozycjonowanie krok po kroku".

Aby móc pomagać większej liczbie osób i bardziej kompleksowo w działaniach związanych z pozycjonowanie od lat opracowuję kolejne szkolenia dostępne on-line na platformie ekademia.pl:
  • Seo Copywriting
  • Seo Content Marketing
  • Łowca Fraz
  • Top Seo MasterClass

Poza płatnymi szkoleniami posiadam też kilka darmowych. Listę wszystkich moich szkoleń znajdziesz pod tym adresem blog.gdaq.pl/produkty.

Przeprowadzano ze mną wywiady: A także wypowiadałem się wśród innych ekspertów z branży:
Kontakt:
Pełna nazwa:GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak
Adres:Skarbka z Gór 67a, 03-287
Warszawa, Poland
Telefon:791485777
NIP:PL113-230-73-97
REGON:140443714
Strona WWW:https://www.blog.gdaq.pl
ID Skype: gdaq_pl
Płatności przez: