Łowca Fraz

Łowca fraz to szkolenie internetowe z seo

W ramach szkolenia "Łowca Fraz" otrzymasz:
 • 9 mięsistych nagrań video,
 • 3 godziny samej esencji z wyszukiwania fraz kluczowych,
 • dostęp do zamkniętego forum wsparcia dla uczestników szkolenia,
 • dostęp do materiałów przez cały rok.

Z materiałów dowiesz się jak wyszukiwać mało konkurencyjne frazy kluczowe, nieznane Twojej konkurencji, ale wyszukiwane przez internautów.

Dzięki temu będziesz mógł masowo, pozyskiwać zupełnie bezpłatnie nowy ruch na Twoją stronę.
Ale co ważne nie byle jaki ruch, bo nie podglądaczy, ale potencjalnych klientów.

BONUS

Dodatkowo, w ramach bonusu otrzymasz:

 • Nagranie z treningu na żywo podczas, którego dokonałem na żywo wyszukiwania fraz kluczowych na konkretnej branży.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Daję Ci 100% gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli w przeciągu 30 dni uznasz, że ten produkt Cię zawiódł. Nie musisz się z niczego tłumaczyć, napisz do mnie, a ja oddam Ci pieniądze.

Możesz kupić to szkolenie, zapoznać się z nim, a później zdecydować czy opłaciło się, jeśli nie to koniecznie napisz do mnie

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  297,00
 • SUMA (PLN)
  297,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez GDAQ.PL MULTIMEDIA Sławomir Gdak.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności