Fotograficzny START, czyli podstawy fotografowania

Kurs kierowany do osób zaczynających swoją przygodę z fotorafią.

 • TAK WIEM, że kupując nową edycję kursu ”Fotograficzny start, czyli podstawy fotografowania” dostaję fundamenty wiedzy fotograficznej, które pozwolą mi w pełni wykorzystać możliwości mojego aparatu, przez co będę robił lepsze zdjęcia.

 • TAK WIEM że składając zamówienie teraz dostaję 7 super bonusów z serii pytania i odpowiedzi o łącznej wartości 119 zł.

 • TAK WIEM, że jestem chroniony 100%, 30 dniową gwarancją satysfakcji. W tym czasie mogę testować, sprawdzać i wcielać nową wiedzę fotograficzną w życie. Jeśli stwierdzę z jakichkolwiek powodów, że to nie dla mnie. To po napisaniu maila do Pawła z taką informacją dostanę zwrot wszystkich pieniędzy.

 • TAK WIEM, że do kursu mam dostęp przez 45 dni. W tym czasie mogę pobrać wszystkie filmy video, zachować je na własnym komputerze i zatrzymać na zawsze.

 • TAK WIEM, że żeby robić piękne fotografie, trzeba ćwiczyć i próbować. Wiem, że samo oglądanie filmów nic nie da, dlatego zobowiązuje się wcielić w życie nowo poznaną wiedzę i ćwiczyć.

 • TAK CHCĘ JUŻ TEN KURS!

 • KURS: Fotograficzny START, czyli podstawy fotografowania
 • Szt.
  1
 • Dostęp na 45 dni
 • Cena
  97,00
 • SUMA (PLN)
  97,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 45 dni. Niezależnie od powyższego Organizator/Sprzedawca gwarantuje 30 dni na zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - niezależnie od faktu wykonania usługi w tym czasie. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności