Kurs Elaboracji Amunicji - Pistolet / Karabinek

Kurs Elaboracji Amunicji - Pistolet / Karabinek

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia samodzielnej elaboracji (wytwarzania) amunicji, przed którymi staje każdy początkujący adept tej sztuki. Są to między innymi: - wybór sprzętu (balans między wydajnością i jakością amunicji - prasy wielo i jednostanowiskowe), - niezbędne wyposażenie itd.

Sam pamiętam ile ciężkiej pracy, poszukiwań i godzin nad książkami włożyłem w naukę i przygotowanie do wykonania swojej pierwszej partii amunicji.Teraz Ty potrzebujesz tej wiedzy

i możesz ją dostać w przystępnej formie!


Pozwól, że Ci w tym pomogę!

Zapisz się na

Kurs Samodzielnej Elaboracji Amunicji

i zmniejsz wreszcie koszty strzelania!

Cena tego kursu to 497 zł.

Ta inwestycja zwróci Ci się na jeden lub kilka sposobów. Na przykład:

 • już po pierwszym 1000 strzałów swoją własną amunicją (taką ilość wykonasz w jedno popołudnie);

 • przez to, że nie kupisz zbędnego sprzętu i będziesz wiedział, które urządzenia są warte swojej ceny;

 • przez czas zaoszczędzony na szukaniu informacji w internecie, sklepach i książkach;

 • przez brak ryzyka uszkodzenia broni.

Mimo, że ta cena jest rozsądna, mam dla Ciebie propozycję – jeżeli nie przeszkadzają Ci materiały z warsztatów na żywo (przykład widziałeś powyżej) to kup ten kurs teraz, ponieważ dopóki nie nagram dedykowanych treści wideo


obniżyłem cenę na 197 zł!

Jeżeli chcesz oszczędzić, nie tylko na amunicji ale również na kursie – nie czekaj, bo cena wzrośnie!


Otrzymasz również:

TAŃSZE WARSZTATY NA ŻYWO!

Za wiedzę, którą ja Ci przekazuję zapłacisz tylko raz! Co to oznacza? Jeżeli zdecydujesz się na praktyczny trening zdobytych umiejętności i zapiszesz się na warsztaty na żywo - zapłacisz za nie odpowiednio niższą cenę.

Możesz również zapisać się bezpośrednio na zajęcia warsztatowe ale pamiętaj, że więcej wynosisz z praktyki, do której jesteś przygotowany, niż z takiej, na którą przyjedziesz "z partyzanta".

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

Kurs zawiera całą niezbędną Tobie wiedzę ale żebyś mógł osobiście się o tym przekonać daję Ci możliwość rezygnacji z uczestnictwa w ciągu 14 dni i zwrot 100% ceny Kursu Samodzielnej Elaboracji Amunicji.
POMOC ONLINE!


Jeżeli uznasz, że kurs stanowi zbyt dużą wartość, żeby z niego rezygnować ale nadal nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia lub potrzebujesz dodatkowej informacji – daję Ci prawo do konsultacji e-mailowych, przez pierwszy miesiąc od rozpoczęcia przez Ciebie kursu. Na wszelkie pytania odpowiadam w sekcji pytań i odpowiedzi kursu, więc zawsze będziesz mógł do nich wrócić.


Możliwość zadawania pytań otrzymasz w cenie kursu i gwarantuję Ci również dostęp do wszystkich aktualizacji (nowych nagrań w lepszej jakości, dodatkowych materiałów etc.) jeżeli takie się pojawią.

Mateusz Stanisz

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 100 dni
 • Cena
  492,08
 • Kupon
  Kupon Standard00197
  -295,08
 • SUMA (PLN)
  197,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 100 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Omnis Arma Sp. z o.o. i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

Omnis Arma
Organizator / Administrator danych Omnis Arma

Omnis Arma Sp. z o.o.
Graby 22, 97-540 Gidle PL | 690016175
NIP: 772-242-62-78 | REGON: 520668511