Fotografia Kreatywna - Magia Czasu Naświetlania

Fotografia Kreatywna - Magia Czasu Naświetlania

Kurs fotografii kreatywnej dla ambitnych miłośników fotografii.

TAK, WIEM, że kupując video kursu ”Fotografia Kreatywna – Magia Czasu Naświetlania” dostaję zestaw pomysłów, video tutoriali z dokładnym omówieniem wykonania konkretnych fotografii, porad, wskazówek, niuansów.  Ta wiedza pozwoli mi stać się lepszym fotografem. Pozwoli mi uchwycić kawałek świata w wyjątkowy, nowy sposób.
 
TAK, WIEM, że składając zamówienie teraz dostaję 7 wyjątkowych bonusów.
 
TAK, WIEM, że jestem chroniony 100%, 30 dniową gwarancją satysfakcji. W tym czasie mogę testować, sprawdzać i wcielać nową wiedzę fotograficzną w życie. Jeśli stwierdzę z jakichkolwiek powodów, że to nie dla mnie. To po napisaniu maila do Pawła z taką informacją dostanę zwrot wszystkich pieniędzy.
 
TAK, WIEM, że do kursu mam dostęp przez 30 dni. W tym czasie mogę pobrać wszystkie filmy video, zachować je na własnym komputerze i zatrzymać na zawsze.
 
TAK, WIEM, że żeby robić piękne fotografie, trzeba ćwiczyć i próbować. Wiem, że samo oglądanie filmów nic nie da, dlatego zobowiązuje się wcielić w życie nowo poznaną wiedzę i ćwiczyć.
 
TAK, CHCĘ już ten kurs!

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 30 dni
 • Cena
  67,00
 • SUMA (PLN)
  67,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 30 dni. Niezależnie od powyższego Organizator/Sprzedawca gwarantuje 30 dni na zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - niezależnie od faktu wykonania usługi w tym czasie. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności