SZTUKA ARCHIWIZACJI, czyli jak zapanować nad swoim fotograficznym archiwum

SZTUKA ARCHIWIZACJI, czyli jak zapanować nad swoim fotograficznym archiwum

Jak archiwizować swoje fotografie, żeby się nigdy w nich nie pogubić:)

TAK! Wiem, że w ciągu 45 dni mogę pobrać cały kurs wraz z bonusami na twardy dysk i zatrzymać go na zawsze!

TAK! Wiem, że otrzymam dostęp do kursu video, który pozwoli mi w łatwy i szybki sposób bezpiecznie archiwizować moje zdjęcia.

TAK! Wiem, że w skład kursu wchodzą trzy super DODATKI.

TAK! Wiem, że chroni mnie 100% gwarancja satysfakcji. Jeżeli w trakcie 30 dni od zakupu kursu uznam, że videokurs nie jest dla mnie, to mogę napisać e-mail do Pawła z taką informacją i otrzymam całkowity zwrot zapłaconych pieniędzy.

TAK! Wiem, że aby zauważyć rezultaty muszę wcielić nowo poznaną wiedzę w życie. Chcę się nauczyć sposobów na szybką archiwizację moich zdjęć.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 45 dni
 • Cena
  47,00
 • SUMA (PLN)
  47,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 45 dni. Niezależnie od powyższego Organizator/Sprzedawca gwarantuje 30 dni na zwrot pieniędzy bez podania przyczyny - niezależnie od faktu wykonania usługi w tym czasie. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności