Kurs Kierowników Wycieczek Szkolnych i imprez krajoznawczo-turystycznych metodą e-learningową (przez internet) - zapisy trwają!

Kurs Kierowników Wycieczek Szkolnych i imprez krajoznawczo-turystycznych metodą e-learningową (przez internet)

Zapisy trwają!!!

Potrzebujesz tylko 1 dzień aby skończyć kurs!

 • KURS: Kurs Kierowników Wycieczek Szkolnych i imprez krajoznawczo-turystycznych metodą e-learningową (przez internet) - zapisy trwają!
 • Oferta sprzedażowa
 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  159,00
 • SUMA (PLN)
  159,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Centrum Kształcenia AGAT Waldemar Ałdaś i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności