Jak Poprawić Pamięć

jak poprawic pamiec

O Kurde! Znowu Zapomniałem!
Znasz To?
Jak Bardzo Chcesz To Zmienić?Drogi Czytelniku,

Być może ktoś Ci kiedyś powiedział (wmówił), że masz słabą pamięć, bo zapomniałeś [czegoś]. A może nawet się z Ciebie śmiał. Ja też tak miałem w młodości, i to wiele razy...

Uważałem, że ludzka pamięć jest tak ograniczona, jak pamięć komputera (w tamtych czasach, była liczona w bajtach, przedrostka giga- ani mega- jeszcze nie używano). Myślałem, że często czegoś zapominam, "bo taki już jestem"...

To tak, jak kiedyś wmawiano rodzicom Alberta Einsteina, że nie potrafi się niczego nauczyć. Na szczęście, mały Albert ani jego rodzice, nie chcieli się tym przejąć...

Z czasem okazało się, że jednak pamięć człowieka ma OGROMNĄ PRZEWAGĘ nad każdym komputerem. Nawet dzisiejszym. Komputer ma tyle pamięci, ile mu ktoś „włoży”. Koniec, kropka.

Mózg potrafi rozszerzać swoją pamięć do potrzeb jego użytkownika. Po prostu tworzy nowe synapsy, między neuronami. Już teraz, czytając ten tekst, masz w swojej głowie około 1 biliona komórek nerwowych, z których każda łączy się z tysiącami innych.

Napisana liczba możliwych kombinacji takich połączeń w mózgu to cyfra „1” z 10,5 mln kilometrów zer.

Umiesz to sobie wyobrazić?


Bo ja nie... A jedną z funkcji tych połączeń, jest właśnie Twoja pamięć, czyli przechowywanie informacji.

A podświadomość? To umysł, z którego większość ludzi nie potrafi świadomie korzystać. Nie zdają sobie sprawy, że jest to ich osobista giga baza danych, zebranych z całego życia.

Gdybyśmy chcieli policzyć te informacje to byłaby to liczba, podstawiona do 11 potęgi. Również coś, co ciężko jest pojąć, nieprawdaż?

A więc jak to jest z tą pamięcią? Czy naprawdę jest słaba?

A może po prostu nie umiemy z niej korzystać?


Pamiętam, jak w szkole podstawowej i średniej wciąż miałem problemy z nauką. Pomimo ogromnego poświęcenia, korepetycji i nieprzespanych nocy, wyniki były mierne. I tak się zmagałem ze swoją pamięcią, aż...

I tu mi się przypomina email od mojego czytelnika, Andrzeja Zawdzkiego. Pisze on:

„Marcin, muszę Ci o czymś powiedzieć. Odkąd przeczytałem tego ebooka i wprowadziłem kilka zmian, a raczej korekt do mojego życia, jest ono zupełnie inne. Teraz po prostu pamiętam to, co wcześniej wciąż zapominałem.

Uczę się znacznie szybciej i wreszcie wiem, gdzie zostawiłem
te cholerne kluczyki od samochodu! To naprawdę wspaniała wiedza, która powinna być przekazywana już w szkole podstawowej, jako obowiązkowy przedmiot!”


I podobnie było ze mną. Wciąż zmagałem się z moją pamięcią, aż zobaczyłem na własne oczy, co genialnego można z nią zrobić. Poszedłem na pokaz jednej, ze znanych szkół szybkiej nauki.

Było tam 3 chłopaków i 2 dziewczyny, które ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, popisywały się niemal cudowną pamięcią. Widownia rzucała losowe słowa lub cyfry, a ta piątka dzieciaków wszystko zapamiętywała! Nawet ciąg 30 cyfr po jednorazowym usłyszeniu...

Możesz sobie tylko wyobrazić, jaki to był dla mnie SZOK!


I tak zaczęła się moja przygoda z pamięcią. Okazało się bowiem, że każdy ma taką samą pamięć. Jedyna różnica polega na umiejętności korzystania z niej. Czyli innymi słowy, ze strategii zapamiętywania.

Z czasem zacząłem sam nauczać tych technik jako trener, autor książek, blogów i stron internetowych. Co ciekawe, z pośród tysięcy osób które skorzystały z tej wiedzy, tylko 3 osoby nie poprawiły swoich zdolności. A to dlatego, że powiedziały sobie „To za proste, aby działało” i nie chciały nawet spróbować.

No cóż... Każdy odpowiada za siebie i swoje wyniki.

A teraz mam dla Ciebie coś ciekawego!


Otóż kilka miesięcy temu przeczytałem ebooka, wydanego w języku angielskim, na temat pamięci. Okazało się, że zawiera on te same techniki i metody poprawy pamięci, które pomogły mi „wznieść się ponad przeciętność”. Podobnie, jak moim znajomym trenerom i klientom.

Ebook zawierał to wszystko w maksymalnie uproszczonej formie, jak w pigułce. Dałem go do przeczytania 5 przyjaciołom i także zachwycili się jego przydatnością. Dlatego postanowiłem, że udostępnię tę wiedzę w Polsce!

„Ten e-book zaskakuje swoją prostotą i jakże wartościową wiedzą. Autorzy zrobili kawał dobrej roboty! Szkoda, że nie miałem okazji jej przeczytać 20 lat temu, gdy byłem jeszcze uczniem a potem studentem” – Andrzej Wiśniewski, pedagog


Przetłumaczonego i uzupełnionego w moje doświadczenie ebooka możesz już za moment mieć u siebie! Oto, co w nim znajdziesz:

 • Jak działa Twoja pamięć. Przyjrzymy się dokładnie, jak mózg organizuje i przechowuje wiedzę, co ułatwi Ci pracę nad jej poprawą.
 • Sposoby, w jakie możesz poprawić pamięć. Dostarczymy Ci sporo łatwych a skutecznych metody, dzięki którym drastycznie poprawisz swoją pamięć… a wymaga to tylko kilku małych zmian.
 • Zdrowe nawyki. Dowiesz się, jak poprawić swoje zdrowie i odpowiednio się odżywiać, aby poprawić pamięć. Okazuje się bowiem, że to co jesz i jak żyjesz, ma ogromny wpływ na to, jak zapamiętujesz (lub zapominasz)!
 • Skojarzenia. W tym rozdziale nauczysz się, jak działają skojarzenia oraz ich wpływ na zapamiętywanie. Poznasz kilka rewelacyjnych technik, które pomogą Ci zapamiętać niemal wszystko, co potrzebujesz.
 • i wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten ebook:

  Jak Poprawić Pamięć
 • dla osób, które uświadamiają sobie, że mogą udoskonalić swoją pamięć i tego potrzebują lub pragną
 • dla studentów i uczniów, którzy mają dużo do zapamiętywania
 • dla pracowników, menedżerów i innych osób, które w codziennej pracy mają „wiele do ogarnięcia”
 • dla ludzi biznesu którzy zarządzają firmą, ludźmi i umawiają się na spotkania, gdzie powinni „mieć w głowie” agendę i najważniejsze informacje
 • dla osób występujących publicznie, którzy nie chcą czytać z notatekIle muszę zainwestować?


Gdybym wycenił tego ebooka względem wartości, którą otrzymujesz (oszczędność czasu na naukę, unikanie odsetek i kar za niedotrzymanie terminów płatności, ośmieszenie gdy zapominasz czegoś ważnego, profesjonalizm w prowadzeniu spotkań i wykładów, etc.) to pewnie byłoby to kilka tysięcy złotych. No i sam fakt, że nie tracisz czasu na czytanie 20 książek po 200-500 stron, ale jedną, streszczoną i konkretną w formie poradnika.

Ale jako, że chcę udostępnić ten niezwykle wartościowy ebook jak największej liczbie osób, postanowiłem, aby był dostępny na każdą kieszeń. Nie będzie kosztował 69 zł, ani 49 zł, ani nawet 39 zł.

Pewnie to bardzo obniży postrzeganą wartość, ale biorąc to na własne ryzyko, wyceniłem ebooka na jedyne 27 zł. W cenie pizzy otrzymujesz wiedzę, która może zwrócić się tysiąckrotnie (jeśli tylko z niej skorzystasz)!

Złóż zamówienie po prawej stronie u góry, aby otrzymać natychmiastowy dostęp >>


Uwaga: Masz pełną, 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli ten ebook nie pomoże Ci w poprawie pamięci, to po prostu powiedz, a oddam Ci całą kwotę a nawet pozostawię Ci prawo do własności zamówionego egzemplarza!

Pozdrawiam i osobiście polecam!

Marcin Kijak
Trener technik szybkiej nauki i czytania, autor 16 ebooków, kilkudziesięciu stron www i blogów oraz prawie tysiąca artykułów.

PS.: Nigdy wcześniej nie było tak prostych i skutecznych rozwiązań dla poprawy Twojej pamięci!

Czy byłoby fair, gdybym powiedział, że szanse na znalezienie drugiej takiej okazji są naprawdę niewielkie? Tym bardziej, że jako wydawca ebooka, biorę na siebie całe ryzyko, gdyby nie przyniosła Ci zadowalających rezultatów (gwarancja 100% zwrotu pieniędzy). Dlatego zdobądź swoją kopię już teraz!

Oto, jak otrzymać ebooka:
Przewiń stronę na górę tak, abyś po prawej stronie zobaczył żółty formularz: „Złóż zamówienie”. Zaznacz „Tak, chcę zamówić ebooka” oraz podaj swoje dane potrzebne do zamówienia. Zrób to teraz, aby skorzystać ze zniżki!
Wypełnij poniższy formularz lub zaloguj się, aby otrzymać dostęp do ebooka "Jak Poprawić Pamięć"