Biedny Umysł, Bogaty Umysł

Bogaty Umysł, Biedny Umysł
Jak zmienić swoją mentalność, aby osiągnąć niezależność finansową?


Jeśli wciąż brakuje Ci pieniędzy i jakieś wewnętrzne blokady nie pozwalają Ci zwiększać swoich dochodów, to przeczytanie tego artykułu pomoże Ci to zmienić raz na zawsze!

(tak, wiem co sobie myślisz: ja też wielokrotnie trafiałem na cudowne oferty i wielokrotnie się na nich zawiodłem, właśnie dlatego stworzyłem ten artykuł i podręcznik zmiany mentalności finansowej)

Okazało się, że niezależność finansowa jest w zakresie moich możliwości i udało mi się to zrobić, gdy:


  • Zmieniłem swoje przekonania na temat pieniędzy i bogactwa
  • Usunąłem podświadome blokady przed wolnością finansową
  • Uwierzyłem w siebie i swoje możliwości
  • Zacząłem inteligentnie zarządzać swoim portfelem
  • Zwiększyłem swoje finansowe IQ i poznałem alfabet finansowy

Przez wiele lat narzekałem na swoją sytuację, rezygnowałem z dobrej zabawy i wydatków. Pracowałem po 16 a czasem 18 godzin dziennie i nadal nie miałem pieniędzy. Myślałem, że do niczego się nie nadaję.

Jednak trafiłem na kogoś, kto wyjaśnił mi co jest przyczyną mojej kiepskiej sytuacji i biedy. Okazało się, że tak naprawdę wszystko jest we mnie. Każda przyczyna moich niepowodzeń leży w mojej podświadomości.

Gdy poznałem te proste techniki zmiany osobistej, życie zmieniło się nie do poznania!


Teraz nie muszę już pracować. Choć oczywiście robię to - dla przyjemności, chęci niesienia pomocy i dalszego rozwijania swoich umiejętności. Jednak to wspaniałe uczucie bezpieczeństwa i spokoju daje mi zupełne inne podejście do codziennego życia.

Co zmieni się w Twoim życiu, gdy poznasz te strategie i metody zmiany mentalności finansowej?


No cóż, wyobraź sobie to przyjemne uczucie, gdy po kilku czy kilkunastu miesiącach okaże się, że Twoje dochody pasywne przekroczą wydatki i nie musisz już pracować. Co robisz z wolnym czasem? Z kim spędzasz te cudowne chwile? Jakie pasje i hobby stały się Twoją codziennością?

A co, jeśli nie skorzystasz z mojej pomocy?


Nic. No właśnie... Nic się nie zmieni. Będziesz nadal pracował tam, gdzie pracujesz i czekał od wypłaty do wypłaty, licząc każdy grosz. Tak jak miliony innych ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się tylko jednym: Narzekaniem. Na polityków, na kraj, na ludzi, na pracę, na brak pieniędzy, na… (na co jeszcze? Uzupełnij…).

Uwaga: Jeśli dzisiaj zamówisz tego ebooka, całe ryzyko biorę na siebie. Dostajesz bowiem 90 dni gwarancji satysfakcji. Jeśli po tym czasie okaże się, że to o czym napisałem „nie działa” lub z wyboru chcesz pozostać biednym i pracować na etacie, zwrócę Ci pieniądze.


Zamiast czekać, zacznij działać już teraz! Zamów tego ebooka a poprzez niego, krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces osobistej zmiany mentalnej i pokażę, jak osiągnąć niezależność finansową!


Pozdrawiam,
Marcin Kijak

PS.: Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz bo wszystko biorę na siebie. Dostajesz pełną gwarancję satysfakcji i zwrot pieniędzy, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz chciał z niej skorzystać.