Zajmuję się tworzeniem skutecznych stron internetowych, nastawionych na efekty sprzedażowe. Poza elegancko wyglądającą stroną WWW, oddaję działające…

Zajmuję się tworzeniem skutecznych stron internetowych, nastawionych na efekty sprzedażowe. Poza elegancko wyglądającą stroną WWW, oddaję działające narzędzie marketingowe do zdobywania nowych kontrahentów. Dziś witryna firmowa jest głównym źródłem zdobywania informacji o firmie oraz jej produktach lub usługach. Pożegnaj się ze standardowymi i mało efektywnymi sposobami działania. Dzisiaj trudno znaleźć firmę, która nie posiada własnej strony w sieci. Zamieniam stronę internetową w najwydajniejszego pracownika.


Tworzę opisy produktów do sklepów internetowych i marketplace, w tym Allegro. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż profesjonalne teksty mogą łatwiej przekonać Twoich klientów. Dodatkowo, wyszczególnią ofertę spośród tysiąca innych i podwyższą słupki sprzedaży w witrynie internetowej, w sklepie internetowym lub portalu aukcyjnym. Warto postawić na profesjonalne opisy produktów i wzbogacić swoją ofertę o copywriting. Za pomocą tekstów pokazuję firmy od najlepszej strony i pomagam poprawić konwersję. Wobec zwiększającej się konkurencji, właśnie copywritingowe treści wyróżniają ofertę.

Kontakt:
Pełna nazwa:Alan
Lokalizacja:Łódź, Poland
Strona WWW:https://resultica.pl