Sylwester Oskwarek Profil osobisty


 

Sylwester Oskwarek

Sylwester Oskwarek 

Sylwester Oskwarek (ur. 1974) jest autorem książki pt. "Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach". coachem internetowym, prowadzącym szkolenia z zakresu zarządzania czasem, zarządzania firmą. Pomaga też indywidualnie osobom prywatnym.

Swoje doświadczenie w zarządzaniu i efektywności zawdzięcza połączeniu swoich zainteresowań psychologią i pracy zawodowej na stanowisku kierowniczym. Jednak jego zainteresowania są znacznie szersze.

W 2004 roku, kiedy awansował na stanowisko kierownicze, od razu dostał zadanie stworzenia nowego działu w firmie Comarch. Od tego czasu kierował zespołem od 4 do 29 osób. Do jego zadań należało nie tylko zdefiniowanie prac poszczególnych pracowników i realizacja projektów, ale także, a przede wszystkim dbałość o efektywne wykorzystanie dostępnego czasu. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że przez pewien czas kierował równocześnie dwoma zespołami ludzi, których siedziby były w Krakowie i w Łodzi.

To doświadczenie bardzo dużo go nauczyło. Nauczył się cenić czas swój, i osób z którymi współpracuje. Nauczył się też doradzać innym, jak efektywnie pracować.

W 2009 roku, po wielu namowach, napisał e-Booka pt. “Zarządzanie czasem. 9 instrukcji krok po kroku do szybkiego wdrożenia w polskich warunkach”. Zawarł w nim swoje doświadczenia i przemyślenia dotyczące efektywności. Od samego początku chciał, żeby to nie była kolejna zwykła książka o zarządzaniu czasem. Dlatego oprócz prostych ćwiczeń, od których zaczyna się każdy rozdział, zawarł w niej to, z czym sam miał na początku największe problemy. W każdym z 9-ciu elementów zarządzania czasem z godną podziwu szczerością wymienia, na co należy uważać.

W tym samym roku postanowił połączyć swoje 3 największe pasje życiowe: informatykę, psychologię i tematykę zarządzania. Wykorzystując swoje doświadczenie z tych wszystkich dziedzin stał się jednym z tych coachów internetowych, którzy potrafią, mimo braku bezpośredniego kontaktu z uczestnikiem coachingu, doprowadzić do niebywałej poprawy efektywności zarówno w pracy, jak i w życiu swojego klienta.

Najłatwiej zacząć z nim współpracę kontaktując się na adres mailowy: zarzadzanie.czasem@oskwarek.pl.

Pełna nazwa:Sylwester Oskwarek
Adres:Ujejskiego 23A, 32-400
Telefon:696-692-926
Lokalizacja:Myślenice, Poland
E-mail: oskwarek@interia.pl
Strona WWW:http://zarzadzanie.czasem.oskwarek.pl