Wiele przedsiębiorstw zmaga się z problemem utrzymania wyników sprzedażowych swojej firmy i partnerów biznesowych. Świetnym rozwiązaniem w takim…

Wiele przedsiębiorstw zmaga się z problemem utrzymania wyników sprzedażowych swojej firmy i partnerów biznesowych. Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku są programy motywacyjne i lojalnościowe, które pozwolą utrzymać staĹ‚ych klientów oraz ściągnąć nowych. Firma Motivation Direct oferuje zarówno projektowanie jak i wdrażanie programów tworzonych od podstaw w ścisĹ‚ej wspóĹ‚pracy z klientem, a także gotowe rozwiązania które szybko i skutecznie wprowadzić można do firmy klienta.

Na początku wspólnie opracujemy profil uczestnika programu. Zdefiniujemy zasady, regulamin, wybierzemy logotyp i motyw graficzny. Następnie określimy sposób komunikacji, system raportowania i rozliczania wyników. Ustalimy katalog nagród oraz rozpowszechnimy informację o programie potencjalnym uczestnikom. Będziemy stale monitorować akcje promocyjne, udostępnimy platformę online do sprawdzania ilości zebranych punktów. Na końcu przeanalizujemy efekty programu lojalnościowego oraz wyniki okresowych promocji.

PeĹ‚na oferta znajduje się na stronie: https://www.motivationdirect.pl. Zapraszamy!
Kontakt:
Pełna nazwa:Motivation Direct
Lokalizacja:Warszawa, Poland
Strona WWW:https://www.motivationdirect.pl/