Nowy system promocji w moim sklepie.

czwartek, 10 kwiecień 03, 13:00

Maciek WEBMAC Kazimierczuk(iik.pl): „Przyłączam się do gratulacji. Wymyśliłeś bardzo ciekawy i unikalny system rabatów i promocji, jeszcze się z takim nie spotkałem.”

WojtekCz napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-04-10 11:00:05:

Oto zaplanowany przeze mnie system cenowy w serwisie ww.jezyki-obce. Prosze o uwagi, podpowiedzi/ ewentualnie miażdzącą krytykę.

666666; padding-left:5px;">

"7" Przez pierwszych siedem dni od wprowadzenia do serwisów nowych materiałów językowych są one dostępne po specjalnej cenie, np normalna cena materiałów do nauki języków angielskiego, niemieckiego czy francuskiego to 39, natomiast jeśli zakupu dokonasz w ciągu pierwszego tygodnia - cena dla Ciebie wyniesie jedynie 29 zł.

"13" Promocja dla.. przesądnych, by uwierzyli że '13' nie musi oznaczać nieszczęścia. Każdego trzynastego dnia miesiąca, jesli zdecydujesz się na zakup między godziną 13.00 a 13.59 Twoja cena zostanie obniżona o 13% (dla Twojej wygody zaokrąglimy ją w dół do pełnych złotówek).

"50" - Promocja urodzinowa Osoby zarejestrowane w naszej bazie danych otrzymują prezent urodzinowy w postaci aż 50% obniżki cen na produkty językowe kupowane w naszym sklepie. Wystarczy złożyć zamówienie w ciągu jednego z trzech dni poprzedzających datę urodzin (łącznie z dniem urodzin) by móc skorzystać z tej oferty.
[AUTOR:no tu chyba trochę przegiąłem...]


"100" Co setne zamówienie premiowane jest upominkiem - niespodzianką.

"1000" Co tysięczny klient naszego sklepu, niezależnie od kwoty złożonego zamówienia, może wybrać dowolny zestaw do nauki języka obcego- za darmo!. Jeśli los uśmiechnie się do Ciebie poinformujemy Cię o tej promocji w specjalnym e-mailu (ani w momencie dokonywania zakupów ani bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia nie znasz swojego numeru kolejnego).

"Konkurs" Oprócz wymienionych wyżej promocji masz również możliwość wygrania niższej ceny! Jeśli w danym dniu nie przysługuje Ci żadna z promocji kliknij link "KONKURS" menu głównym. Odpowiadając poprawnie na jedno pytanie otrzymujesz zniżkę 10%.


--------------------------------------------------------------------------------
Uwagi

* Promocje nie łączą się, jednak w przypadku nałożenia się okresów promocyjnych (np. Twoje urodziny pokrywają się z promocja "7") sklep automatycznie wybiera najkorzystniejszy dla Ciebie wariant cenowy.

* Koszt przesyłki wynosi 8 zł, nie jest on doliczany w promocji "7" oraz w przypadku gdy całkowita kwota zamówienia przekracza 49 zł.

* Z "Konkursu" można korzystać jeden raz w ciągu 24 godzin
Czytaj na Forum Merytorium.pl