Jak współpracować z księgarniami internetowymi.

sobota, 9 listopad 02, 20:20

Rozmowa o tym, jak powinna być napisana dobra oferta, przekształca się w interesującą dyskusję nad polskimi księgarniami internetowymi i możliwościami współpracy z nimi.

Mateusz Romanowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-11-09 19:20:51:

Prowadzę serwis z wypracowaniami i pomocami szkolnymi . Pomyślałem, że ze względu na bliskość tematyki mojej strony z książkami mógłbym współpracować z księgarniami, które sprzedają książki przez Internet.

Napisałem już do Merlina, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Próbowałem równiez z wydawnictwem Greg (które ma pomoce dla uczniów jako jedną z ważniejszych pozycji w ofercie) - również bezskutecznie. Nic nie pisałem o reklamie, tylko o współpracy (na zasadach partnerskich), ale mimo to nie otrzymałem odpowiedzi. Wnioskuję, że albo źle pisałem ofertę, albo księgarnie po prostu "olewają" osoby takie jak ja.

Chiałbym prosić Was o pomoc - jak mam napisać ofertę, żeby odniosła jakiś skutek. Przeczytałem już większość atrykułów w CNEB oraz na Forum, ale nie potrafię wykorzystać tego w praktyce.

Będę wdzięczny, jak przekażecie mi jakieś informacje, jak mam postąpić, aby osiągnąć cel Uśmiech Czytaj na Forum Merytorium.pl