5 Pillar Affiliate Program - Sitesell.com

sobota, 10 sierpień 02, 18:14

Nie tylko ja powiem, że jest to prawdopodobnie NAJLEPSZY program partnerski na świecie. Nie dlatego, że zarobiłem na nim majątek. Nie znam drugiego PP, który tak kompleksowo pomagałby swoim partnerom.

P.Majewski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-08 21:24:57:

5 Pillar Club - nie tylko ja wam powiem, że jest to prawdopodobnie najlepszy program partnerski na świecie. Dlaczego? Nie dlatego, że zarobiłem na nim majątek. Nie mam czasu się w niego angażować, są to produkty (świetne, to mogę potwierdzić) po angielsku, więc ich sprzedaż wymaga trochę innego podejścia.

Ale ten program jest najlepszy z tego względu, że nie spotkałem się dotąd z programem, który tak kompleksowo pomagałby swoim partnerom. Od książek instruktażowych, poprzez darmowe książki do rozdawania i masę materiałów reklamowych po newsletter Kena Evoy'a.

Ralph Wilson (nie trzeba przedstawiać): "...has taken affiliate programs to the next level."
Allan Gardyne (Associate Programs Newsletter): "the best affiliate program on the net" i "...the perfect revenue sharing program."

Sama budowa programu jest fenomealnie dobrze przemyślana i wykonana. Czy da się na tym zarobić w Polskich realiach? Nie wiem, ale jeszcze sprawdzę.

Członkostwo: bezpłatne

lub Sitesell.com Czytaj na Forum Merytorium.pl