Dofinansowanie na początek dzialalności.

czwartek, 15 czerwiec 06, 00:00

Otwierając własną działalność gospodarczą, szczególnie jeśli się jest absolwentem czy bezrobotnym, można skorzystać z wielu programów pomocowych i dofinansowań. Jakie są możliwości?

Tomasz Kozłowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2006-06-15 11:13:16:

kapital zalozycielski w zoo to kapital zakladowy spolki - mozesz go przeznaczyc na inwestycje. co wiecej - mozesz np wniesc swoj dom / samochod do spolki jako kapital zalozycielski. nie potrzebujesz zywej gotowki.

co do finansowania - nie bardzo rozumiem czy nie masz pieniedzy w ogole i szukasz zrodla, czy moze masz poprostu duze potrzeby na swoj projekt (albo wydaje Ci sie ze masz duze potrzeby). nie zrozum mnie zle. poprostu wpadl mi w oczy fakt ze w jednym watku pytasz o to skad wziac pieniadze na rozpoczecie dzialalnosci a w innym watku wydajesz te pieniadze na rzeczy malo istotne (mam na mysli firme od wymyslania nazw)

jesli cos zle zrozumialem to wybacz Uśmiech jesli dobrze zrozumialem to zastanow sie czy naprawde nazwa jest az tak istotnym czynnikiem sukcesu przedsiewziecia.

jeszcze co do finansowania - zainteresuj sie agencjami rozwoju regionalnego w swojej okolicy. tam udzielaja wszelkich informacji na temat wszelkich dofinansowan. tylko (dla wlasnego dobra) - nie mow im ze potrzebujesz pieniedzy zeby oplacic firme ktora wymysli Ci nazwe ;) Czytaj na Forum Merytorium.pl