Wprowadzenie opłat za treści w serwisie kariera-slask.org

piątek, 2 sierpień 02, 20:37

Jeszcze nikt w Polsce na taką skalę nie omowił sprawy pobierania opłat w serwisach i czasopismach internetowych. Jedna z dyskusji, które razem tworzą najbardziej obszerne opracowanie tematu w Polsce.

sygnowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-08-02 18:37:56:

Kłaniam się nisko.
Razem z dość już dużą grupką osób, jakiś czas temu stworzyliśmy serwis kariery, mający w definicji, stać się przewodnikiem dla wszystkich tych, dla których własna kariera i co ważniejsze własny rozwój, nie są tylko pustymi słowami. Ani się obejrzeliśmy, jak nasz serwis rozrósł się do monstrualnych rozmiarów - w porównaniu z tym, co było na początku.
W związku z powyższym, mam do państwa - jako ze zdążyłem już zauważyć, iż traktujecie takie pytania dość poważne - dwa pytania:

primo:

Mamy w planach przekształcić się w serwis abonamentowy. A więc, pewna część materiałów, była by dostępna tylko dla tych, którzy opłacili taki, a taki abonament w takim, a takim terminie. Uważacie, że to dobry pomysł? A co sądzicie o opłatach - jakie powinny być to sumy? Czy lepszy jest abonament roczny, czy też miesięczny?

secundo:

Mamy jeszcze strasznie dużo miejsca na naszym serwerze, ale brak nowych pomysłów, jego wykorzystania. Wszelkie sugestie z waszej strony, były by jak najbardziej na miejscu.

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.

Na zakończenie podaję adres rzeczonego serwisu.

http://www.kariera-slask.org Czytaj na Forum Merytorium.pl