Konkurs Vigor! - forma promocji w Onet.pl

piątek, 21 czerwiec 02, 11:42

Jeśli wejdziemy na serwis Onet.pl w wyszukiwarkę wpisana jest domyślnie fraza "Konkurs Vigor". Po uruchomieniu wyszukiwarki ukazuje się normalna strona wynków plus link sponsorowany.

P.Majewski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-06-21 18:52:38:

Przed momentem wszedłem na stronę Onet.pl. Pole do wyszukiwarki jest na niej kluczowym elementem - z mojego punktu widzenia. Od razu więc rzucił mi się w oczy "Konkurs Vigor!" wpisany domyślnie w okno. Po kliknięciu szukaj pojawiają się normalne wyniki (77492 pasujących) oraz Płatny Link

666666; padding-left:5px;">konkurs Vigor! - CD z energetyzujaca muzyka za darmo!
Zajrzyj i wygraj! Wyjątkowy konkurs pełen energii - do wygrania aż 1 000 płyt z energetyzującą muzyką! Konkurs na stronie marki Vigor, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji na temat witamin i minerałów. Uwaga: czas konkursu ograniczony!
http://www.vigor-witaminy.pl


Według mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie. Z obiektywnego punktu widzenia użytkownika nie irytujące. Skutecznośc powinna być stosunkowo duża - ale raczej wywołana ciekawością. Tutaj należą się gratulacje autorowi kampanii za formę sponsorowanego linku. Słowo konkurs naturalnie podtrzymuje zainteresowanie.

Pytanie brzmi, czy ta flashowa strona otwiera się tylko osobom ze stałym łączem. Na modemie na pewno moje zainteresowanie nie byłoby aż tak duże.

Z tym, że to już są aspekty poboczne, nas interesuje sposób promocji w wyszukiwarce. Czytaj na Forum Merytorium.pl