O pozycjonowaniu i wielojęzycznych stronach.

poniedziałek, 10 czerwiec 02, 14:22

Kilka słów o płatnym pozycjonowaniu stron oraz ciekawa rozmowa o tworzeniu dwujęzycznych stron www i ich pozycjonowaniu.

P.Majewski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-06-10 12:22:06:

Archiwum: 22 września 2001

eM
--------------------

No i stalo sie, choc nie wiem kiedy tak naprawde. Moze ktos wie?
"Czy chcą Państwo, aby jak najwięcej potencjalnych Klientów korzystających z Internetu dotarło do strony WWW Państwa Firmy?

Wirtualna Polska jako Pierwszy Portal w Polsce daje możliwość uzyskania tego efektu! Wiąże się to z wykupieniem usługi pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania z Katalogu WP na określone słowa kluczowe wskazane przez Państwa. Dzięki temu strona Państwa Firmy znajdzie się na wysokiej pozycji w Katalogu i zwiększy się liczba jej odwiedzin.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą nową formą promocji swojej Firmy w Internecie i chcielibyście poznać szczegóły i koszty tej usługi prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a osoby zajmujące się Katalogiem WP natychmiast się z Państwem skontaktują.

Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do firm. Witryna powinna być ukończona i zgodna z regulaminem Katalogu WP. Wysłanie poniższego formularza informacyjno-zgłoszeniowego nie powoduje automatycznego aktywowania usługi."
Nie ma cen takiej uslugi, ani zadnych innych szczegolow tej oferty.

http://katalog.wp.pl/oferta.html

_________________
Pozdrawiam,
eM Czytaj na Forum Merytorium.pl