Dziwny program - 4 raporty po $5 każdy

wtorek, 7 maj 02, 22:42

Zapewne przynajmniej raz otrzymałeś list o systemie 4/5 raportów po $5 każdy. System ten obiecuje bardzo duże zyski każdemu, kto się do niego przyłączy. Przewałkowaliśmy go.

WEBMAC napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-05-07 20:42:58:

Nie wiem czy dałem ten temat do odpowiedniego działu, ale ten pasował mi najbardziej.
Wczoraj dostałem materiały dotyczące pewnego programu (systemu) zarabiania w sieci. Mam mieszane uczucia co do niego, teoretycznie powinno działać, ale mam złe doświadczenia z takimi systemami.
Ale do rzeczy. Spróbuje jakoś po krótce wyjaśnić jak ten program działa. System polega na sprzedaży 4 raportów. Każdy z tych raportów kosztuje 5 $. Wszystko oparte jest na swego rodzaju "drzewku" tzn. ja raport nr 1 zamawiam i płacę osobie, która mnie o tym programie poinformowała, raport nr 2 kupuję od osoby, która wprowadziała osobę, która mnie o tym programie poinformowała (ale zakręciłem Puszczenie oczka), itd. Później ja przesyłam dalej informacje o tym programi jednocześnie "przesuwając" wszystkie osoby o jeden raport w górę, tzn. ktoś kto ode mnie otrzyma te informacje ode mnie kupi raport nr 1, raport nr 2 od osoby od której ja kupiłem nr 1, itd., itd.
Trochę zakręciłem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co w tym chodzi Puszczenie oczka
Jestem ciekaw Waszej opinii na ten temat. Czy warto brać w czymś taki udział ?? W końcu 20 $ piechotą nie chodzi Puszczenie oczka Czytaj na Forum Merytorium.pl