e-mail dla wymagających

piątek, 10 wrzesień 04, 12:02

W każdym e-biznesie niezbędny jest efektywny sposób komunikacji, e-mail staje się praktycznie koniecznością. Na jakie serwisy kierować klientów, którzy jeszcze nie mają swoich e-maili?

krs napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-09-10 17:51:46:

W każdym e-biznesie niezbędny jest efektywny sposób komunikacji. O ile serwer nie zawsze jest wymagany to e-mail staje się praktycznie koniecznością.

Pełniąc funkcję doradczą zazwyczaj polecałem płatne konta w oraz - oba serwisy oferowały tzw. wieczyste konta, w których płaciło się raz za konto z wieczystym abonamentem.

Jakiś czas temu home.pl wyłamało się z tej oferty, natomiast wadą oferty onet.pl jest limit rozmiaru pojedynczej wiadomości... tak więc największymi szczęśliwcami okazały się osoby, które nabyły wieczyste konta e-mail w home.pl dawniej :D

Przeszukując ostatnio różne oferty natknęłem się na - prawdę mówiąc jestem pod wrażeniem i obecnie tą ofertę polecam innym, a jeżeli nikt nie będzie miał zastrzeżeń do działania... to na dzień dzisiejszy jest to chyba najlepsza oferta. Świetne parametry, mnóstwo funkcji... czego chcieć więcej? 1GB pojemności i brak limitu wielkości pojedynczej wiadomości - to podstawowe zalety jak dla mnie.

Które konta poczty elektronicznej polecacie i dlaczego? Czytaj na Forum Merytorium.pl