SpamStopUp - problemy

sobota, 13 marzec 04, 12:34

Ten program program antywirusowy nie współpracuje poprawnie z Operą, ale jak się okazuje, to jest niewielki problem... dużo wiekszym jest pomoc techniczna, z którą nie można się skontaktować.

Damian Daszkiewicz napisał/a na Merytorium.pl dnia 2004-03-13 11:29:15:

Witam,
Mam pytanie, czy ktoś korzysta z tego programu i klienta pocztowego Opety ?? Bo ja korzystałem 2 dni i miałem do wyboru:
1) wrócić do OE
2) przestać używać SpamStopUp'a
wybrałem to drugie i jestem zadowolony Puszczenie oczka Nie wiem, czemu, ale ten SpamStopUp jest BADZIEWNY. Ma masę niedoróbek, twórcy programu nie odpisują na maile (jedynie na forum) a co najważniejsze nie współpracuje z klientem pocztowym opery (pewnie dlatego, że Opera pobiera pocztę ze wszystkich konto pocztowych jednocześnie, więc jak na konto A ktoś mi wyśle 10MB załącznik to nie muszę czekać pół dnia aż mi OE zassa wiadomość i będę mógł pobrać wiadomości z konta B).
Czy ktoś używa SpamStopUpa i opery ?? Prosił bym Piotra o wrzucenie na stronę spam.cneb.pl informacji, że SpamStopUp nie współpracuje z Operą bo jak ktoś kupi program i nie będzie działał mu pod operą to poczuje się oszukany. Pod OE program nawet jako tako działa (chociaż ma wiele wad a wysyłanie mailii do twórców programu nie ma sensu).

Być może zbyt mocno skrytykowałem ten program, ale uważam, że nie ma sensu reklamować programu który nie działa jak trzeba, ma dużo wad a twórcy programu nawet nie odpisują na maile Czytaj na Forum Merytorium.pl