slavia napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-01-29 12:30:13:

Może mnie ktoś oświeci?
Jak zacząć? Pytanie może z pozoru proste ale....
Zacząłem jeszcze przed kilku laty w CashSurfers jak i Spedia.
I co? Okazało się że 8 godzin codziennej pracy na komputerze nie dało żadnych rezultatów.Dla czego? Bo serwer nie zaliczał lub nie było z nim połączenia.
Minęło kilka miesięcy i nigdy nie udało mi się zebrać odpowiedniej ilości punktów. Co więcej po danym miesiącu system odcinał punkty i zawsze było ich mało.
No to zacząłem ze stronami. Zrobiłem potrzebna stonkę z rozkładami MZK w moim mieście. Ustawiłem kilka banerków mzk.koszalin.w.interia.pl i.... Też nic, żadnego efektu. Mimo rozlekramowania i oglądalności. Co dalej?
Tworzę serwisy miejskie takie jak http://www.info.koszalin.pl, http://www.koszalin.eu.org i utrzymuje je z reklam lokalnych ale.... To nie to !!! Ledwo wystarcza na opłaty, a roboty przy tym cała masa. Gdzieś w tym wszystkim jest błąd lub jakiś drobiazg powodujący o nieskuteczności.
W końcu nie chcę wiele jedynie utrzymać siebie i rodzinę. Ale jak to wykonać?
Trafiłem tutaj i....? Nic z tego „bełkotu” nie rozumiem. Pisza o systemach ale .... nie czuje tego nic do mnie nie dochodzi. Większa cześć materiału poświecona jest „naładowaniu” mnie chęcią zarabiania z tym, że ja ją posiadam. A co dalej?

Espadon Czytaj na Forum Merytorium.pl

Następne

PR w Internecie