Która wyszukiwarka jest najpopularniejsza?

wtorek, 29 styczeń 02, 01:19

Czy wiesz, że informacje o najczęściej stosowanych rozdzielczościach ekranów, o popularności systemów operacyjnych i przeglądarek oraz o trendach w korzystaniu z Internetu są teraz dostępne?

P.Majewski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2002-01-29 0:19:13:

Jako, że korzystałem kiedyś z usług Gemius.pl dostałem dzisiaj newsletter od tej firmy i z tego newslettera dowiedziałem się o bardzo ciekawej stronie (szkoda, że dopiero teraz). Zamiast sam opisywać, zacytuję informacje ze strony główne. Nieczęsto się to zdarza, ale te informacje są rzeczowe:

"Celem powstania serwisu ranking.pl jest dostarczanie informacji o trendach w użyciu Internetu. Obecnie prezentujemy informacje o miejscu zamieszkania internautów, popularności systemów operacyjnych oraz przeglądarek. Dodatkowo znajdziecie tu Państwo najczesciej wystepujące rozdzielczości z których korzystają Internauci.

Prezentowane dane pochodzą z populacji internautów, którzy odwiedzają serwisy internetowe monitorowane przez system GeMius. Obecnie tygodniowa liczba internautów korzystających z monitorowanych serwisów wynosi ponad 700 000 osób."

Proponuję zobaczyć, bo to fantastyczne źródło wiedzy. Czytaj na Forum Merytorium.pl