Czy @VC jest wiarygodną firmą ?

niedziela, 7 grudzień 03, 14:21

Czyżby unknownuser przestało wypłacać Partnerom pieniądze na dobre? Zgłasza się coraz więcej osób, którym ten provider zalega po kilka tysięcy złotych.

slavia napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-12-07 13:26:07:

Witam wszystkich na forum CNEB,
do napisania tego wątku zabierałem się juz od jakiegos czasu. Chcę poznać wasze spostrzezenia na temat wypłat prowizji uczestników PP firmy unknownuser

Promuję unknownuser juz prawie 3 lata, a na firmę i ich PP trafiłem właśnie dzięki CNEB.pl, jednak od roku (grudzien 2002) nie wypłacili mi prowizji (nie prowadze dzialalnosci gosp) i wiem ze tak postępują z wieloma partnerami bo ci zgłaszają sie do mnie i pytają dlaczego firma im nie płaci. W pierwszym roku mojej wspolpracy z unknownuser nie mogłem narzekac ale teraz wiem ze wyplat dokonywali ot tak, bez umów, podatków itp. Od jakiegoś czasu tworzą pozory że coś robia ale brak rezultatow.

Po przeczytaniu kilku postow na forum widze ze moze jest to zwiazane z problemami prawnymi dla osob nie prowadzących działalności ale w takim wypadku chyba powinni o tym poinformować a nie po raz kolejny blokować dostęp do statystyk (drugi miesiąc) - "Aktualizacja kont billingowych".

Ciekaw jestem czy sa na forum osoby którym unknownuser rowniez zalega z wypłatą prowizji (w moim przypadku jest to kilka tysięcy zł) ?

...i czy nie mając podpisanej umowy z unknownuser mozna pchnąć sprawę do przodu.

Tomasz Pawełczyk

P.S.
Może ktoś z unknownuser zabierze głos w sprawie bo jak dotąd listy poruszające temat wypłat prowizji pozostają bez odpowiedzi Czytaj na Forum Merytorium.pl