PP Allegro - już nie klikany...

poniedziałek, 10 listopad 03, 12:02

Program partnerski Allegro przybrał nową formę - wypłata 2% prowizji od zakupów poleconych Allegrowiczów. Jednak czy przejście z "klikanego" PP się opłaca?

internet napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-11-10 13:08:27:

Witam!

Zalogowałem się (po dłuuuuugim czasie) do Allegro, a tu niespodzianka Puszczenie oczka Obok programu "klikanego" mają też program gdzie otrzymuje się 2% sumy zakupów poleconych osób.

Chciałem w związku z tym zapytać, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tą wersją programu Allegro? Mnie udało się uzbierać do tej pory 3457 kliknięć, co dało rejestrację w Allegro 69 osób. Aby z tych osób odnieść taki sam zysk jak z klikania, każda (!) musiałaby zakupić w ciągu pół roku towarów za 2500 zł. Wątpię, aby przeciętny allegrowicz kupował aż za tyle, sądzę raczej że większość z tych rejestracji są to ludzie którzy się zarejestrowali, ale nic nie kupią (ja sam w ciągu pierwszych pół roku na Allegro kupiłem tylko 1 przedmiot - laptopa za ok. 1300 zł). Wydaje mi się więc, że ta nowa forma programu okaże się znacznie mniej opłacalna. Ale może się mylę? Czytaj na Forum Merytorium.pl