Jak zrobić program partnerski z MLM?

środa, 5 listopad 03, 11:42

Właściciel serwisu Neovita.pl chce stworzyć program partnerski z elementami MLM dla swojego serwisu i przy wykorzystaniu innego PP. Co i jak powinien zrobić i jaki system będzie najlepszy?

Dariusz Mlynarski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-11-05 6:52:20:

Witam

W Cneb points Piotr wprowadził elementy MLM, i słusznie.

Niezależnie od tego, co z tym systemem (MLM) robią niektórzy ludzie i firmy, to narzędzie samo w sobie jest świetne. Ja funkcjonuję w firmie PM International i mam pewien pomysł, jednak moja wiedza jest zbyt mała aby go rozwinąć.

Od pewnego czasu promuję produkty i koncepcję współpracy na . Zastanawiam się jak stworzyć program partnerski witryny wykorzystując program MLM firmy PM International.

Można zrobić to tak, że polecający ma u mnie prowizję. Tylko to trochę bez sensu, bo w ten sposób stworzyłbym jakby MLM w ramach MLM. Wolałbym, aby PP był narzędziem do rozbudowy struktury w MLM, czyli przystępując do PP partner staje się jednocześnie partnerem firmy.

W tej chwili nie mam PP, tylko ofertę produktową oraz informację, że można przystąpić do współpracy. Dalej jest krótka informacja o firmie, ogólnie o zasadach.

Efekty są takie, że mam nieco zamówień, ale współpracowników nie daje się tą metodą zdobyć.

Dyskusja na ten temat wymaga znajomości całego systemu - dlatego teraz tylko rzucam temat. Może ktoś z Was stwierdzi - hmm, to jest myśl ! I wtedy chętnie nawiążę jakąĹ› formę współpracy przy tworzeniu PP tak aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Czytaj na Forum Merytorium.pl