Potrzebuję serwer i łacze do niego.

niedziela, 28 wrzesień 03, 10:31

Wartościowa rozmowa dla tych, którzy planują zakupić serwer w celu umieszczenia na nim stron www. Przykłady różnych ofert, oceny samych użytkowników i cenne uwagi.

NuNu napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-09-28 11:12:57:

Wraz z kilkom osobami przymierzamy się do uruchomienia serwera dla naszych serwisów WWW ale nie bardzo mamy doświadczenie w tej kwestii jakie serwer kupić i jakie będzie nam potrzebne łącze Smutek mam nadzieje że dzięki waszym wskazówką poszerzymy naszą skromną wiedzę na ten temat.

Na serwerku mają być początkowa 4 do 5 serwisów WWW korzystających z baz MySql, średnio każdy z serwisów posiada około 5000 wejść na stronę, co daję dziennie 25000 wejść na wszystkie.

Czy ktoś może podać przybliżoną cenę oraz ewentualna specyfikację techniczną serwera jaki będzie potrzebny do utrzymania tych serwisów (raczej początkowa chodzi nam o to aby było to stosunkowa tanie) oraz jakie łącze powinno zapewnić w miarę płynne funkcjonowanie wszystkich serwisów jakie będą na serwerze.


Czy jest na ten temat może jakaś literatura elektroniczna lub drukowana jaką możecie polecić ??Ps. Nie bardzo wiem czy piszę to w dobrym forum ale nie wiem gdzie to włożyć a musimy zrobić sobie jakiś mini biznes plan tego przedsięwzięcia. Czytaj na Forum Merytorium.pl