Ogólnopolska Baza Nocloegowa e-nocleg.pl

środa, 17 wrzesień 03, 09:16

Początkowa ocena serwisu e-nocleg.pl przeradza się w dyskusję o tym, czy do tego typu baz informacyjnych pierwsze wpisy powinny być bezpłatne.

Woody napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-09-17 9:27:20:

Serwis został stworzony z myślą o turystach, którzy poszukują ofert noclegowych z obszaru całej Polski. W e-noclegu będzie można znaleźć informacje zarówno o luksusowych hotelach, gospodarstwach agroturystycznych oraz domkach letniskowych znajdujących się w malowniczych częściach naszego kraju.

Użytkownik szukając odpowiedniego noclegu, może wspomagać się różnorodnymi kryteriami, począwszy od regionu czy typu obiektu, a skończywszy na dodatkowych udogodnieniach dla turystów. Dzięki bazie noclegowej planując wyjazd bez trudu znajdziecie Państwo, nocleg w hotelu, schronisku czy kwaterze prywatnej.

Szczegółowych informacji o zamieszczonych obiektach udzielać będą właściciele telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Do bazy można też dodawać własne oferty noclegowe. W tej chwili umieszczenie oferty w serwisie to koszt 20 zł netto. Każdy kto umieści swój obiekt w serwisie e-nocleg.pl będzie miał możliwość darmowego umieszczenia prezentacji obiektu w ogólnopolskim katalogu noclegowym, który jak zapewnia założyciel serwisu Marcin Furgała, pojawi się w formie drukowanej oraz na CD już w przyszłym roku.


Prosze o opinie na temat tego serwisu Uśmiech Czytaj na Forum Merytorium.pl