Konkursy i biuletyn tylko dla zarejestrowanych użytkowników?

czwartek, 17 lipiec 03, 16:55

Które rozwiązanie jest lepsze z punktu widzenia marketingowego – konkursy i wydawany biuletyn dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników czy czy też dla wszystkich odwiedzających?

Wojtek Kyciak napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-07-17 14:55:38:

Mam niewielki dylemat odnośnie konkursów i wydawania biuletynu. Mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać.

Otóż zamierzam poprowadzić serwis, którego głównym celem będzie zbieranie nowych użytkowników (poprzez rejestrację rzecz jasna).

Mam w związku z tym pytanie odnośnie organizowania konkursów i wydawania biuletynu. Czy te elementy zastrzeć tylko do zarejestrowanych użytkowników, czy też pozostawić je również dla zwykłych odwiedzających, którzy nie chcą się zarejestrować.

Ja przemawiałbym za tym pierwszym, ponieważ to może skutecznie zachęcać do rejestracji. Zwłaszcza wtedy, gdy biuletyn będzie interesujący. Z kolei za drugim sposobem przemawia to, że wydając biuletyn dla osób niezarejestrowanych można ich w równie skuteczny sposób zachęcić do rejestracji, a konkursy (planujemy takie, w których promować będzie się serwis) mogą cieszyć się większym zainteresowaniem. Jaka jest Wasza opinia? Może np. wydawać biuletyn dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych?

Będę wdzięczny za Wasze opinie. Uśmiech Czytaj na Forum Merytorium.pl

Poprzedni

Następne

ZAKRES IP