Miesiąc 2 i dalej

sobota, 12 lipiec 03, 00:00

Ostatnia z porad dotyczących rozkręcania własnego e-biznesu. Przez poprzedni miesiąc codzień pracowaliśmy nad sukcesem. Czas na dalsze kroki jako przedsiębiorcy.

sygnowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-07-12 17:18:38:

Buduj konsekwentnie swoją listę, stosując przedstawione wyżej techniki. Buduj więź z ludźmi ze swojej listy, oferując im darmowe raporty, artykuły, wskazówki itp.

!!! Oferuj im wspaniałe i użyteczne produkty!!!!

Nie bój się sprzedać swojej listy. Ci, co są na niej tylko i wyłącznie z uwagi na cały darmowy soft, jaki otrzymują, bardzo szybko z niej wypadną. I o to właśnie chodzi. Ci, co zostaną, to prawdziwy marketingowy skarb.

Kontynuuj budowę biznesu, kontaktując ciągle nowych wydawców/webmasterów.

Przeprowadzaj ankiety i dowiedz się, jakim rodzajem produktów, twoi klienci są zainteresowani. Dowiedz się, jakie są ich problemy i sprzedawaj im gotowe rozwiązanie.

Kolejnym świetnym pomysłem na rozbudowę swojego biznesu są tzw. residal income streams. Są to przedsięwzięcia płacące określone sumy miesięcznie, za każdego klienta wprowadzonego do firmy. Przykładem jest chociażby Warrior Pro znany także jako Host4Profit.

Na koniec chciałbym zaznaczyć, iż przedstawione przeze mnie strategie, brzmią łatwo, prosto i przyjemnie, tak, że, mogą wyglądać na nieco dziecinne. Ale są diabelnie skuteczne i o to chodzi!

Weź pod uwagę, że w tym biznesie (jak i każdym innym) usłysz wiele razy NIE. Ucz się na własnych błędach i nie bierz tego do siebie. Akcja i upór to prawdziwe klucze do sukcesu.

Sukces jest na wyciągnięcie ręki!
Życzę Ci wszystkiego dobrego!

P.S. Większość ze strategii oraz pomysłów, które użyłem, są tak naprawdę „pożyczone” od kogoś innego :lol: Czytaj na Forum Merytorium.pl

Poprzedni

Następne

Kopiowanie newsów