DZIEŃ 8-11 (PRZYSPIESZAMY)

środa, 9 lipiec 03, 13:45

Kolejne etapy 30-dniowego poradnika nt. biznesu. Dzień 8-11 to czas na "atak" na forach dyskusyjnych. Ale sprytny i nienahalny, aby nie otrzymać zaraz perm-bana.

sygnowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-07-09 11:25:15:

Pora teraz na stworzenie swojego unikalnego podpisu, który będziesz dodawał do swoich wiadomości wysyłanych na wybrane forum, oferujący twój darmowy raport. Wcześniej stworzyłeś raport np. na temat kurczaków. Jak przygotować potrawkę z kurczaka i takie tam. A więc twój podpis może wyglądać następująco:

Najlepsze przepisy na kurczaka z rożna. Pobierz swoją darmową kopię z... (wpisujesz adres swojego autorespondera).

Teraz jesteś gotów na prawdziwą zabawę. Zacznij działać na jakimś forum. Zadawaj pytania i odpowiadaj na pytania innych ludzi. Bądź aktywny. Pamiętaj, że każdy post będzie kończył się podpisem oferującym twój, darmowy raport. Im więcej postów, tym lepiej. Każdy zainteresowany kurczakiem z rożna, będzie mógł wysłać maila na adres twojego autorespondera i otrzymać własną kopię twojego raportu w ciągu kilku minut. Ponadto, każdy z nich zobaczy reklamę twojego przebojowego produktu, który sprzedajesz.

Pomiędzy zgłoszeniami z pewnością pojawią się także listy od osób kompletnie nie zainteresowanych otrzymywaniem dalszych porad od ciebie. Usuń takie osoby ze swojej listy. Natychmiast.

Aby zwiększyć skalę oddziaływania, zaoferuj swoim czytelnikom za zupełną darmochę prawa do dystrybucji swojego raportu z zachowaniem twojego podpisu.

W tym momencie pojawia się potrzeba stworzenia własnej strony. Możesz wynająć kogoś do jej zrobienia lub też skorzystać z oferty serwisów oferujących darmowe strony. Poszperaj dobrze na google.com.

Jak dotąd, zaoferowałeś swoje przepisy innym, zbudowałeś własną bazę adresową i zdobyłeś kilka zamówień na sprzedawany produkt. I to wszystko bez posiadania własnej strony i własnego produktu! Całkiem nieźle, prawda? Czytaj na Forum Merytorium.pl

Następne

DZIEŃ 12