Materiał zaproponowany przez jednegoo z forumowiczów - 30 dni, w trakcie których znajdziesz swoją pasję i otworzysz biznes. Ciekawy tekst z zakresu motywacji i psychologii sukcesu wzbudził poruszenie.

sygnowski napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-07-02 15:14:08:

Pora teraz na znalezienie albo stworzenie produkty, który będziesz mógł sprzedawać ludziom. Tworzenie własnego produktu nie jest wcale trudne. Jednakże zajmuje to nieco czasu, a z tym mamy problem :wink: . A więc najlepszym wyjściem będzie znalezienie czegoś odpowiedniego.

Poszperaj trochę na http://www.google.com. Znajdź stron sprzedające przepisy, książki kucharskie itp. rzeczy, z którymi mógłbyś nawiązać współpracę. Zwracaj szczególnie uwagę na poziom tych stron. Pamiętaj, że dla ciebie najważniejsza będzie jakość danego produktu oraz czas upływający od sprzedaży do otrzymania należnej prowizji.

Jeśli czujesz, że dana strona jest dobra, zrobiona w profesjonalny sposób, to być może znalazłeś odpowiedniego partnera do biznesu. Nie trać, więc czasu i nawiąż kontakt.

Ważna uwaga. Jeśli masz już doświadczenie w pisaniu materiałów przeznaczonych na sprzedaż, to wykorzystaj to. Nie musisz tworzyć od razu jakiegoś wiekopomnego dzieła. Kilka stron użytecznego materiału, będzie jak znalazł. Czytaj na Forum Merytorium.pl

Poprzedni

Następne

DZIEŃ CZWARTY