ZAWSZE opłaca się rozmawiać

niedziela, 22 czerwiec 03, 12:20

Anegdota spisana przez jednego z dyskutantow. Rozmowa o warunkach nawiązanej przez niego współpracy przyniosła nieoczekiwane i nadspodziewanie duże efekty...

Dawid Pytel napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-06-22 20:47:19:

Wojtek Czeronko z powodu kłopotów (nie wiadomo czemu Smutek ) związanych z wejściem na forum i stronę CNEB poprosił mnie o opublikownie jego tematu.
--------------------------------------------------------------------------------------

Kilka dni temu, zgodnie z zarysem biznesplanu dot , byłem w studio nagrań lokalnej rozgłośni radiowej gdzie nagrałem materiał dźwiękowy do pierwszego z serii zaplanowanych przeze mnie podręczników do nauki różnych języków. Zanim  zabraliśmy się za nagrywanie oczywiście ustaliłem z reżyserem dźwięku stawkę, wytyczne techniczne itd. po dwóch dniach, kiedy
jechałem po odbiór nagranych płytek-matek pomyślałem sobie "a czemu by nie porozmawiać z dyrektorem radiostacji, może udałoby się nawiązać szerszą współpracę i obniżyć cenę nagrania?..."

Dyrekor przyjął mnie bardzo uprzejmie, z zainteresowaniem wysłuchał mojego krótkiego opisu całego przedsięwzięcia, sam zaproponował możliwość dystrybucji moich wydawnictw za pośrednictwem właśnie otwieranej przez nich hurtowni książek. Natomiast efekt finansowy spotkania po 15 minutach rozmowy i podaniu dwóch rzeczowych argumentów udało mi się obniżyć wyjściową cenę dokładnei o połowę.

Rozmawiajmy zatem, na pewno na tym nie stracimy

pozdrawiam

WojtekCz
(pojęcia nie mam czemu nie mogę wejść na formum  i w ogóle cneb...) Czytaj na Forum Merytorium.pl

Poprzedni

Następne

Google i tytuł