Inteligentne autorespondery

sobota, 21 czerwiec 03, 03:59

Łukasz Sebestyański: „Interesują mnie programowalne autorespondery, które za mnie rozsyłałyby cykl wiadomości takich jak np. lekcje czy szkolenia.”

Łukasz Sebestyański napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-06-21 1:59:21:

Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy post na "Polskim Forum E-Biznesu". Na wstępie dodam jeszcze, że jest to miejsce jak najbardziej inspirujące.

Odnośnie kontaktu z klientami. Interesują mnie programowalne autorespondery, które za mnie rozsyłałyby cykl wiadomości takich jak np. lekcje czy szkolenia. Przygotowany cykl wiadomości rozsyłany byłby w ustalonych w panelu administracyjnym odstępach czasu.

Skrypty tego typu są bardzo ważne. Nikt nie lubi czekać na osobistą odpowiedź, w sprawach, które szczególnie tego nie wymagają. W temacie przeze mnie poruszonym, brak zastosowania automatów, mogłoby doprowadzić do sporego zamieszania. Przy dużej ilości adresów, pilnowanie, czy jest to ta godzina i dzień na wysłanie kolejnej wiadomości z ciągu cyklu, z pewnością pochłaniałoby za dużo czasu i uwagi.

Czy mogłby ktoś z Was polecić skrypt z ww opcjami? Interesują mnie także opinie na temat najlepszych systemów obsługujących listy mailingowe. Czytaj na Forum Merytorium.pl