www.ProgramyPartnerskie.info - katalog polskich PP

niedziela, 1 czerwiec 03, 20:37

Uczestnicy oceniają świeżo powstały serwis jednego z uczestników. Dzięki wspólnemu testowaniu, radom likwidowane są błędy i serwis staje się bardzo profesjonalną witryną.

Wojciech Spytek napisał/a na Merytorium.pl dnia 2003-06-01 18:37:59:

Po ok. kwartale prac - szkicowania, poprawiania, uzupełniania - mogę wreszcie przedstawić mój nowy projekt. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i komentarze.

to pierwszy polski serwis w całości poświęcony tematyce PP - z własnym e-zinem (Magazyn PP.info), forum dyskusyjnym i - co bardzo istotne - katalogiem polskich programów partnerskich. Wzorem "AssociatePrograms" A. Gardyne'a daję możliwość zgłaszania do katalogu programów z własnym linkiem partnerskim.

Katalog jest na razie uzupełniony tylko wstępnie - zapraszam więc do zgłaszania doń kolejnych PP. Indeksacja w katalogu jest darmowa, podobnie jak wszystkie inne elementy PP.info.

Przyznam, że jestem podekscytowany - ale z drugiej strony wewnętrznie wiem, że trafiłem w sedno. O programach partnerskich przeczytałem już chyba wszystko, co warto było przeczytać. Temat ten był i jest dla mnie szalenie interesujący - mam pewność, że dostarczanie czytelnikom wysokiej jakości informacji będzie prawdziwą przyjemnością.

Zapraszam! Uśmiech Czytaj na Forum Merytorium.pl