Od ponad 20 lat pomagam swobodnie komunikować się w języku angielskim, a na swoim koncie mam ponad 10 000 przepracowanych godzin. Ukończyłam studia…

Od ponad 20 lat pomagam swobodnie komunikować się w języku angielskim, a na swoim koncie mam ponad 10 000 przepracowanych godzin.

Ukończyłam studia magisterskie na Leicester University w Wielkiej Brytanii.

Posiadam Certyfikat CTESOL (Certificate in The Teaching of English To Speakers of Other Languages) z St. George’s International w Londynie

Jestem Praktykiem NLP i Coachem PCC ICF.

Prowadzę grupowe i indywidualne kursy języka angielskiego online. Moimi klientami są osoby z Polski, Norwegii, Szkocji, Szwecji, Nowej Zelandii, Islandii.

Jestem praktykiem języka angielskiego oraz ekspertem komunikacji w języku angielskim i twórca funkcjonalnego systemu step-by-step. Systemu, który umożliwia każdej osobie bez względu na wiek, predyspozycje językowe i dotychczasowe doświadczenia w nauce języka, mówić w języku angielskim swobodnie i poprawnie gramatycznie w 3 do 6 miesięcy.

Od ponad 23 lat pracuje na wszystkich kontynentach świata, prowadząc szkolenia i uczestnicząc w życiu zawodowym swoich klientów, którym pomaga skutecznie komunikować się w języku angielskim w środowisku biznesowym i towarzyskim.

Moją misją jest umożliwienie moim Klientom osiągnięcia życiowych i zawodowych celów. Celów, które często odstawiamy na bok ze względu na brak umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim.

Właśnie dlatego stworzyłam system, który skupia się wyłącznie na nauce komunikacji werbalnej i odrzuca nieskuteczne i żmudne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, które nigdy nie przekładają się na umiejętność swobodnej rozmowy.

Jako ekspert skutecznej komunikacji, nie tylko stworzyłam system, który pozwala na naukę mówienia w języku angielskim w 3-6 miesięcy, ale również aktywnie wraz ze swoim zespołem przeprowadzam każdego klienta przez cały proces nauki do upragnionego skutku.

Każda osoba, która pracuje wraz ze mną i moim zespołem, otrzymuje zawsze wiedzę, praktykę i weryfikację swojego rozwoju, aż do osiągnięcia pełnej płynności językowej.

Zapraszam do kontaktu.
Kontakt:
Pełna nazwa:Katarzyna Highton
Lokalizacja:Łódź, Poland
Strona WWW:https://katehighton.pl