iCyte: zaznacz i zapisz

czwartek, 1 październik 09, 12:51

Założę się, że wielu z Was nie raz używało kolorowych markerów, żeby zaznaczyć tekst w długim, drukowanym dokumencie. Tak! Chodzi mi o te "żarówiaste" mazaki, dzięki którym praca biurowa jest piękna.

Wyróżnianie tła tekstu kolorem jest dostępne w większości edytorów tekstu, jednak jak dotąd chyba nikt nie wpadł na pomysł zaznaczania i zapisywania tekstu publikowanego na stronach internetowych.

iCyte jest bezpłatną aplikacją, dostępną w formie wtyczki do popularnych przeglądarek internetowych. Po rejestracji konta i instalacji wtyczki, możemy już korzystać z dobrodziejstw zapisywania stron internetowych z zaznaczonymi przez nas fragmentami tekstu.

zapisywanie

Strony zapisywane są na serwerze iCyte, stąd - nawet jeśli nastąpi aktualizacja treści - będziemy zawsze mieć dostęp do wersji, którą zaznaczaliśmy. Oczywiście zapisywane strony możemy dowolnie kategoryzować, nadawać im tagi, jak również opisywać w dowolny sposób.

Dostęp do zapisanych i zaznaczonych przez nas treści posiadamy zawsze, kiedy w przeglądarce internetowej zainstalowany jest plugin.


Komentarze
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 184 czytelników