Ruszyła nowa wyszukiwarka wiedzy

poniedziałek, 15 czerwiec 09, 11:48

Bing.com próbuje odciągnąć ludzi od Google różnymi dodatkami, WolframAlpha.com danymi statystycznymi i rozwiązywaniem zadań, a imple.pl po prostu ułatwia wyszukiwanie szkoleń i produktów informacyjnych.

imple.pl imple.pl to bardzo prosta wyszukiwarka, która zbiera w jednym miejscu oferty szkoleń, kursów, e-booków i innych produktów informacyjnych z czołowych polskich portali i katalogów szkoleniowych.

W przeciwieństwie do tych portali, imple.pl ogranicza się wyłącznie do pokazywania wyników z ofertami - bez newsów, profili firm szkoleniowych, artykułów itd. Nie ma też na imple.pl długo ładującej się grafiki i irytujących reklam graficznych, które zasłaniają pół ekranu.

"Naszym celem było stworzenie miejsca, od którego Internauta będzie zaczynał poszukiwanie płatnej wiedzy." - mówi Piotr Majewski, pomysłodawca.

Podczas prapremiery, 14 czerwca, wyszukiwarę odwiedziło ponad 4 tysiące Internautów, którzy szukali szkoleń nt. NLP, Pozycjonowania, Marketingu, Seksu, PHP, Biznesu, Motywacji, Języka angielskiego, E-Biznesu itd.
Komentarze
Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 179 czytelników